Nové desktopy Predator Orion s procesormi Intel Core 9. generácie

Nové desktopy Predator Orion s procesormi Intel Core 9. generácie

 

Acer oznámilo omladenie svojich herných desktopov Predator Orion 9000 a 5000, ktoré budú vybavené novými procesormi Intel Core deviatej generácie. Vďaka tomu poskytnú hráčom skok vo výkone pre plynulé a bezproblémové hranie hier - a to aj pri streamovaní a nahrávaní.

Herné desktopy Predator Orion sú poháňané procesormi Intel Core 9. generácie a boli navrhnuté pre celé spektrum hráčov - od serióznych až po hardcore. Predator Orion 5000 je herný výkonný stroj pre užívateľov, ktorí potrebujú výnimočnú hernú zostavu, zatiaľ čo Predator Orion 9000 je herná zostava snov zameraná na tých najnáročnejších užívateľov a vybavená špičkovými grafikami NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti.

Predator Orion 9000: Herný stroj bez kompromisov

S procesormi až Intel Core i9-9900K z 9. generácie Intel Core a plánovanej podpore nových procesorov Intel Core X je Predator Orion 9000 dokonalým herným strojom. Je vybavený až najnovšími grafikami NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti a podporuje aj viac ako 8K UHD grafiku. Čiernostrieborná skriňa poskytuje počítaču vzhľad podobajúci sa vesmírnej lodi, ktorá svieti vďaka prispôsobiteľným ARGB (adresovatlené RGB) svetelným pruhom a RGB LED ventilátorom. Výrazné bočné okno odhaľuje impozantný interiér a súčasne ho napriek veľkosti otvoru chráni pred elektromagnetickým rušením (EMI). Chladenie IceTunnel 2.0 od Aceru odvádza teplo pomocou systému pokročilého riadenia prúdenia vzduchu, ktorý rozdeľuje počítač do niekoľkých tepelných zón, z ktorých je každá vybavená individuálnym tunelom pre optimálne prúdenie vzduchu.

Predator Orion 5000 Series: Seriózny herný výkon

Herný desktop Predator Orion 5000 je vybavený až procesormi Intel Core i9-9900K deviatej generácie Intel Core a až najnovšími grafikami NVIDIA GeForce RTX 2080. Rovnako ako pri modeli Predator Orion 9000 je skriňa počítača Orion 5000 vybavená charakteristickým priehľadným bočným panelom, aby boli vystavené na obdiv jeho vnútorné komponenty a nechýba ani systém riadenia chladenia IceTunnel 2.0, aby bol zaistený chladný chod počítača.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk