Logitech G502 dostáva nový revolučný snímač HERO 16K

Logitech G502 dostáva nový revolučný snímač HERO 16K

 

Logitech G ohlásil hernú myš Logitech G502 HERO, ktorá je modernizovanou verziou ikonickej hernej myši Logitech G502. Nová myš si navonok zachováva rovnaký charakteristický štýlový tvar ako originál, vnútri ju však vylepšujú progresívne technológie.

Okrem exkluzívneho podsvietenia Logitech G LIGHTSYNC RGB, 11 programovateľných tlačidiel, piatich prídavných závaží a opleteného kábla dostala navyše revolučný snímač Logitech G HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K, ktorý je aktuálne najvýkonnejším a najpresnejším snímačom na trhu. Celosvetovo najpredávanejšia herná myš sa tak stala ešte lepšou.

Vylepšená herná myš G502 HERO sa pýši špičkovým snímačom HERO 16K, ktorý vyniká rýchlosťou, presnosťou a citlivosťou. Je to doteraz najvýkonnejší a najpresnejší herný snímač, aký kedy spoločnosť Logitech vyrobila. G HERO 16K má novú optiku a vylepšený trasovací algoritmus, ktorý zaisťuje mimoriadne precízne sledovanie polohy bez akcelerácie, vyhladzovanie alebo filtrovanie v celom rozsahu rozlíšení. Dokáže snímať rýchlosťou cez 400 IPS a pracovať s rozlíšením až 16 000 DPI s presnosťou na jeden pixel.

Každý prvok Logitech G502 HERO bol navrhnutý tak, aby sa dal prispôsobiť rôznym herným štýlom. Myš má 11 tlačidiel, pre ktoré možno naprogramovať potrebné príkazy a makrá pomocou Logitech Gaming Software (LGS), päť 3,6g závaží na prispôsobenie hmotnosti a dva režimy fungovania rolovacieho kolieska. Podsvietenie je možné vyberať z približne 16,8 milióna farieb pomocou technológie Logitech G LIGHTSYNC RGB. Interná pamäť si uchováva až päť profilov, takže spolu s myšou si môžete vziať kamkoľvek aj svoje vlastné nastavenia.

Vďaka zachovaniu rovnakého ikonického tvaru ako má originál, pogumovaným plochám a inovovanému opletenému káblu ponúka Logitech G502 HERO používateľom maximálny komfort, príjemné ovládanie a vynikajúcu funkčnosť pri dlhých herných súbojoch. Vylepšené mechanické spínače myši vznikli v spolupráci s firmou Omron a majú extrémne rýchlu reakciu na stlačenie a vydržia až 50 miliónov zopnutí. Celkovú hmotnosť myši Logitech G502 HERO a jej ťažisko je možné upraviť vhodným rozmiestnením dodávaných závaží.

Cena a dostupnosť

Herná myš Logitech G502 HERO v čiernej farbe by mala byť k dispozícii v októbri 2018 u predajcov na celom svete za odporúčanú maloobchodnú cenu 89,99 eur.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk