Novinky v portfóliu Trust cielia na hráčov

Novinky v portfóliu Trust cielia na hráčov

 

Trust uvádza ďalšie herné produkty v podobe kresla pre juniorov a dvojici slúchadiel.

Trust Ryon Junior

Herné kreslo určené pre deti výšky 100-160 cm, respektíve veku 4-12 rokov, ponúka pútavý a funkčný dizajn s dominantnou cieľovou šachovnicou a pevnou ergonomicky tvarovanou chrbtovou opierkou. Pohodlná penová výplň je pokrytá kvalitnou koženkou. Kostru tvorí drevený rám, ktorý v kombinácii s dvojitými kolieskami umiestnenými v smere cípov päťcípej hviezdy poskytuje nosnosť až 80 kg. K dispozícii sú podrúčky a výškovo nastaviteľný a sklopný sedák.

Trust Ryon Junior je na trhu za odporúčanú koncovú cenu 2999 Kč s DPH v Českej republike a 119,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust Goiya

Univerzálny herný headset je vyvedený v ľahkom vzdušnom dizajne. Dva polstrované náušníky nadväzujú nastaviteľnou konštrukciou na hlavový most. Headset disponuje odnímateľným mikrofónom s ovládačom umiestneným na 1 m dlhom kábli zakončenom 4pólovým jack konektorom pre pripojenie k chytrému telefónu, tabletu či konzoli. Balenie obsahuje metrovú rozdvojku, ktorá umožňuje pripojenie k počítaču cez dva 3,5mm výstupy pre slúchadlá a mikrofón.

Trust Goiya je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1199 Kč s DPH v Českej republike a 46,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust Rune

Dizajn headsetu ponúka okrem veľkostného nastavenia tiež možnosť zloženia náušníkov. Tie boli vybavené pohodlným polstrovaním a podsvietením. Na ľavej mušli sa nachádza flexibilný mikrofón. Pevne pripojený 2m opletený kábel integruje ovládanie hlasitosti a mikrofónu a ku zdrojovému zariadeniu ho možno pripojiť 4pólovým 3,5mm jack konektorom či cez redukciu dvoma 3,5mm konektormi zvlášť pre slúchadlá a mikrofón. Napájanie pre funkciu podsvietenia je riešené prostredníctvom portu USB.

Trust Rune je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1299 Kč s DPH v Českej republike a 49,9 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk