D-Link predstavuje HD Wi-Fi bezpečnostné kamery pre chytrú domácnosť

D-Link predstavuje HD Wi-Fi bezpečnostné kamery pre chytrú domácnosť

 

Nové mydlink™ kamery ponúkajú novú funkciu nahrávania videa na váš osobný cloud a sú kompatibilné s platformami Amazon Alexa a Google Assistant.

D-Link predstavil tri nové mydlink™ HD Wi-Fi kamery, ktoré zabezpečia spoľahlivý dohľad vášmu domovu či kancelárii. Sú plne kompatibilné s platformami Amazon Alexa a Google Assistant, čo majiteľom zariadení Google Chromecast a Amazon Fire TV Stick umožňuje použiť na streamovanie živého prenosu len ovládanie hlasom.

Model DCS-8010LH

Pomocou aplikácie mydlink™, ktorá je k dispozícii na stiahnutie zadarmo, je možné sledovať dianie na svojom mobilnom telefóne či tablete. Kamery detekujú pohyb i zvuky, disponujú nočným režimom a automaticky posielajú upozornenia keď zaznamenajú nejakú udalosť. Umožňujú nahrávanie na SD kartu, do mobilného zariadenia alebo do zabezpečeného osobného cloudu. Záznam je možné prehrať aj spätne priamo z cloudového úložiska alebo ho stiahnuť do svojho mobilného zariadenia. Obojsmerný prenos zvuku tiež umožňuje komunikáciu medzi kamerou a mobilným zariadením.

Model DCS-8300LH

Vďaka ďalším funkciám dostupným v aplikácii mydlink™ si každý majiteľ kamery môže zvýšiť bezpečnosť svojej domácnosti nastavením automatizácie a pravidiel. Napr. pridaním ďalších zariadení, akým je aj múdra zásuvka, je možné nastaviť automatické rozsvietenie svetiel. Kamery tiež podporujú služby IFTTT (If This, Then That), čo umožňuje ich spoluprácu s veľkým počtom ďalších zariadení.

Model DCS-8525LH

Kamery sú kompaktné, nenápadné a vďaka Wi-Fi pripojeniu môžu byť umiestnené kdekoľvek. Model DCS-8010LH ponúka HD rozlíšenie 720p a uhol záberu 120°, DCS-8300LH dokonca Full HD rozlíšenie 1080p s uhlom 140°. Full HD kamera DCS-8525LH s funkciou otáčania a nakláňanie zvládne uhol až 340° horizontálne a 110° vertikálne.

Technické špecifikácie
 HD Wi-Fi kamera
(DCS-8010LH)
Full HD Wi-Fi kamera
(DCS-8300LH) 
 Full HD Pan &Tilt Wi-Fi kamera
(DCS-8525LH)
 HD 720p  HD 1080p  HD 1080p
 120° uhol záberu  140° uhol záberu  Otáčanie/náklon: 340°/110°
 Detekcia zvukov a pohybu  Detekcia zvukov a pohybu  Detekcia zvukov a pohybu
 Nočné videnie do 5m  Nočné videnie do 5m  Nočné videnie do 5m
 Cloudové i lokálne nahrávanie  Cloudové i lokálne nahrávanie  Cloudové i lokálne nahrávanie
 Kompatibilná s Google Assistant, Amazon Alexa, IFTTT  Kompatibilná s Google Assistant, Amazon Alexa, IFTTT  Kompatibilná s Google Assistant, Amazon Alexa, IFTTT
Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk