Nové soundbary Trust so subwooferom pre počítače, herné konzoly a televízie

Nové soundbary Trust so subwooferom pre počítače, herné konzoly a televízie

 

Trust uvádza na trh dvojicu reproduktorov typu soundbar so subwooferom Trust Tytan a Trust Unca.

Trust GXT 668 Tytan

Set sa skladá z horizontálne položeného dlhého zvukového panelu, ktorý v sebe ukrýva 4 reproduktory a dreveného subwooferu s pulzujúcim LED podsvietením. Ovládanie je umiestnené na stred panelu, pričom je k dispozícii aj jeho diaľkový variant. Okrem klasického multimediálneho nastavenia má užívateľ možnosť zvýšiť / znížiť výkon subwooferu, vypnúť LED podsvietenie, zvoliť zo štyroch prednastavených režimov ekvalizéra či stlmiť reproduktor. Systém disponuje celkovým výkonom 120 W a možno ho pripojiť pomocou štandardného 3,5 mm jack konektora a optického kábla (SPDIF), ktoré sú súčasťou balenia.

Trust GXT 668 Tytan je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 3599 Kč s DPH v Českej republike a 139,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust GXT 664 Unca

Konzervatívnejšie vyzerajúci 2.1 set ponúka dva reproduktory integrované do horizontálneho zvukového panelu vyvedeného v moderných oblých líniách a drevený subwoofer s celkovým výkonom 32 W. Tlačidlá pre ovládanie hlasitosti a výkonu subwoofera sú umiestnené na pravom boku zvukového panelu. Konektivitu zaisťuje 3,5mm jack.

Trust GXT 664 Unca je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1599 Kč s DPH v Českej republike a 59,99 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk