Ultimate Ears v spolupráci s tímom McLaren uvádza nové reproduktory

Ultimate Ears v spolupráci s tímom McLaren uvádza nové reproduktory

 

Ultimate Ears dnes v spolupráci s tímom Formule 1 McLaren uviedla na trh dva nové reproduktory limitovanej edície Ultimate Ears MEGABOOM. Obe značky sa spoliehajú na moderné technológie, inováciu a dizajn. Práve kvôli tomu sa rozhodli vytvoriť spoločnú limitovanú edíciu reproduktorov MEGABOOM McLaren, ktorá prináša nové bezdrôtové reproduktoroy podporujúce technológiu Bluetooth s 360° zvukom a hlbokými basami.

Edícia MEGABOOM McLaren je dostupná v dvoch verziách, ktoré poukazujú na odkaz a dlhú históriu tímu McLaren. Zároveň sú inšpirované farbami dvoch ikonických modelov áut:

  • MEGABOOM McLaren MCL33: Inšpirovaná modelom McLaren Challenger 2018. Na prvý pohľad zaujme krikľavou oranžovou farbou, čo je odkaz na pôvodný model auta, s ktorým McLaren pretekal pred 50 rokmi.
  • MEGABOOM McLaren MP4/4: Táto edícia vychádza z jedného z najpopulárnejších modelov v celej histórii Formule 1. Monopost MP4/4, ktorý je s 15 vyhranými Veľkými cenami v roku 1988 považovaný za najúspešnejší model, oslavuje tento rok 30. výročie.

Dnes pri príležitosti Veľkej ceny Španielska 2018 sa chystá spoločnosť Ultimate Ears s tímom McLaren odhaliť svoje nové produkty v známom podniku Café Del Mar. Reproduktory MEGABOOM sú súčasťou výbavy garáže teamu McLaren. Závodnú atmosféru podporuje dunenie silných basov. Ide o vodeodolný výrobok (s certifikáciou IPX7), ktorý je prakticky nezničiteľný, s výdržou batérie až 20 hodín a dosahom Bluetooth do 30m. Odporúčame inštaláciu aplikácie MEGABOOM, ktorá umožňuje súčasné bezdrôtové prepojenie až 150 reproduktorov Ultimate Ears BOOM, BOOM 2 a MEGABOOM na ozvučenie veľkých akcií.

Cena a dostupnosť

Edície MEGABOOM McLaren MCL33 a MEGABOOM McLaren MP4/4 sú dostupné vo vybraných európskych krajinách od 11.mája za odporúčanú maloobchodnú cenu 299€. Reproduktory je možné si objednať na portáloch ultimateears.com, Amazon a tiež cez distribučné kanály značky McLaren. Aplikácia Ultimate Ears MEGABOOM je zdarma na stiahnutie v AppStore a Google Play.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk