Acer predstavil herný notebook Nitro 5 s najnovšími procesormi Intel Core i+

Acer predstavil herný notebook Nitro 5 s najnovšími procesormi Intel Core i+

 

Acer predstavil najnovší prírastok do svojej hernej rady Nitro 5, ocenenej pre svoj elegantný štýl a vynikajúci výkon a zameraný na príležitostných hráčov. Vďaka najnovším procesorom Intel Core i7 a Intel Core i7+ ponúka najnovšie 15,6" Nitro 5 vyššiu rýchlosť a efektivitu, aby hráčom poskytol naprosté vzrušenie pri on-line boji s nepriateľmi.

Navrhnutý pre skvelý výkon a ovládanie

Acer Nitro 5 je dodávaný s najnovšími procesormi 8. generácie Intel Core i7 a Intel Core i7+, ktoré ponúkajú vylepšený šesťjadrový dizajn a kladú dôraz na špičkový výkon. Užívatelia vďaka tomu neprídu ani o snímku a môžu byť počas prebiehajúcej akcie neúnavní. Nechýba ani pamäť Intel Optane, ktorá zvyšuje rýchlosť odozvy a zrýchľuje načítanie súborov. Grafika NVIDIA GeForce GTX 1050 Tí umožňuje skutočne úchvatný grafický zážitok s rýchlejším vykresľovaním, jemnejšími textúrami a dynamickým osvetlením, aby bolo možné útočiť aj na nepriateľov, ktorí sa skrývajú aj v tých najtmavších tieňoch. Na notebooku Nitro 5 je k dispozícii NVMe PCIe SSD s kapacitou až 512 GB, čo je dostatok priestoru pre aplikácie a hry, zatiaľ čo sa môžete spoľahnúť na ich mimoriadne rýchle načítanie. Notebook Nitro 5 je vybavený až 32 GB pamäte DDR4 SDRAM, ktorá spotrebováva o 20% menej energie ako pamäť DDR3 pre hranie s vyššou efektivitou. Na bojovom poli monitoruje nástroj Acer NitroSense stav CPU/GPU, zatiaľ čo technológia CoolBoost upravuje rýchlosť otáčania ventilátorov pre optimálny výkon.

Štylizovaný pre dominanciu

Nitro 5 ponúka odvážne zdokonalenie, ktoré sa u herného notebooku bežne nevyskytuje a to v podobe elegantnej laserovej štruktúry na veku. Karmínovo červený priestor medzi pántami krásne ladí s futuristickým dizajnom podsvietenej klávesnice, zatiaľ čo 15,6" Full HD IPS displej poskytuje skvelý obraz s ostrými detailmi. Predná HD webkamera užívateľom umožňuje taktizovať s tímom pri príprave rozpútania teroru a rovnako tak aj spoločne oslavovať víťazstvo. Užívatelia tiež môžu ľahko naživo streamovať hry cez Mixer a to priamo z hernej lišty vo Windows 10 jednoduchým stlačením kombinácie kláves Win + G.

Vzrušujúce audio a bezdrôtový gigabit

Vysoko kvalitný zvuk, ako základný komponent pre hranie hier, zaisťujú okrem iného technológie Dolby Audio Premium a Acer TrueHarmony spoločne s jemne vyladenými reproduktormi. Vďaka tomu budete počuť všetkých útočníkov vstupujúcich na scénu. Notebook Nitro 5 je vybavený Wi-Fi Intel Wireless-AC 9560 2x2 802.11ac ponúkajúci gigabitové bezdrôtové pripojenie a tým aj výkon zlepšujúci hranie, streamovanie a komunikáciu. Nechýba ani množstvo portov vrátane rýchleho USB-C, HDMI 2.0 a gigabitového ethernetu, takže budú používatelia pripravení na každú misiu či už doma alebo na cestách.

Cena a dostupnosť

Acer Nitro 5 bude k dispozícii v máji za ceny od 799 €.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk