Nové NVMe riešenia od Western Digital

Nové NVMe riešenia od Western Digital

 

Nová architektúra a dva nové modely SSD diskov 3D NAND NVMe urýchlia spracúvanie dát komerčných výpočtových systémov, počítačov, aj systémov pre Internet vecí.

Nové klientske riešenia Western Digital NVMe a nové produktové portfólio umožnia výrobcom zariadení pre Internet vecí, výrobcom minipočítačov a zariadení 2v1, vstavaných počítačov a monitorovacích kamerových systémov zachytiť a transformovať masívny objem dát v reálnom čase. Nové disky nájdu uplatnenie v nastupujúcich špičkových technológiách pre inteligentné mestá, inteligentné domácnosti a prostredie osobných dát.

Spoločnosť Cisco GCI odhaduje, že do roku 2021 bude vytvorených všetkými používateľmi, počítačmi a digitálnymi zariadeniami takmer 850 zettabytov (ZB) dát. Rozvoj širokopásmového prenosu dát, ako napríklad 5G, nástup rozšírenej reality, alebo automatické rozpoznávanie tváre, to všetko teraz môže ťažiť z výnimočného výkonu, energeticky efektívnej prevádzky a vysokej kapacity riešení NVMe a 3D NAND od spoločnosti Western Digital. Disky potom môžu poskytnúť používateľom optimálne podmienky pre prácu. Nový prielomový firmware a architektúra radičov pri týchto NVMe SSD diskoch sú navrhnuté preto, aby maximalizovali výkon a výhody škálovateľnosti diskov s technológiou Western Digital 3D NAND aby boli úplne v súlade s vývojom technológie NAND.

Nové SSD disky poskytujú potrebný výkon a energeticky efektívnu prevádzku

Disky Western Digital PC SN720 a Western Digital PC SN520 sú prvými diskami NVMe SSD, ktoré využívajú novú platformu, ktorá umožní ponúknuť široké portfólio diskov s výkonom NVMe a s možnosťami rôzných formátov pri energeticky efektívnej prevádzke.

Western Digital PC SN720: Špičkový výkon a technológia Western Digital 3D NAND

Vzorky diskov Western Digital PC SN720 sú už teraz dodávané vybraným zákazníkom. Disky budú dostupné v kapacitách 256 GB, 512 GB, 1 TB a 2 TB vo formáte M.2 2280. Disky atakujú technologicky najvyšší výkon pri sekvenčnom čítaní a zápise až 3 400 MB/s a 2 800 MB/s. Na disky je poskytovaná päťročná obmedzená záruka.

Western Digital PC SN520: Široká ponuka formátov s výkonom NVMe

Disky Western Digital PC SN520 sú už taktiež aktuálne dodávané vybraným zákazníkom. Budú dostupné v kapacitách 128 GB, 256 GB a 512 GB. Pre možnosť voľby riešení a vysokú flexibilitu budú dodávané vo formátoch M.2 2280, M.2 2242 a M.2 2230.

Nové disky Western Digital NVMe SSD na prebiehajúcich veľtrhoch Mobile World Congress a Embedded World

Disky SSD NVMe Western Digital PC SN720 a Western Digital PC SN520 boli oficiálne predstavené a ich výkon prezentovaný na barcelónskom veľtrhu Mobile World Congress 2018 a norimberskom veľtrhu Embedded World 2018.

Zdroj: Western Digital

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk