Trust uvádza hernú myš vyvíjanú s eSport tímom Epsilon

Trust uvádza hernú myš vyvíjanú s eSport tímom Epsilon

 

GXT 180 Kusan určená pre eSport hráčov, resp. kompetitívne hranie, sa prezentuje vysokou presnosťou s kvalitným optickým senzorom, ergonomickým dizajnom a programovateľnými tlačidlami.

Trust GXT 180 Kusan bola vyvíjaná v spolupráci s hráčmi profesionálneho tímu Epsilon s dôrazom na použitie vysoko kvalitných materiálov, ideálnu váhu a ergonomický dizajn. Je vyhotovená v symetrickom tvare a určená pre oba štýly držania "palm" i "claw". Ponúka protišmykový povrch zaručujúci jej optimálnu kontrolu a dostatočne dlhý 180cm kábel.

Šesť programovateľných tlačidiel, resp. pravé, ľavé, dve extra tlačidlá na ľavom boku, koliesko a prepínač DPI, je možné uložiť prostredníctvom dodávaného softvéru v rámci piatich používateľských profilov priamo do integrovanej pamäte myši. Dostupné je aj nastaviteľné RGB podsvietenie. Myš disponuje presným optickým senzorom PixArt 3325 s rozlíšením až 5000 DPI a 100 IPS.

Trust GXT 180 Kusan bude k dispozícii na trhu v priebehu februára 2018 za odporúčanú koncovú cenu 1 399 Kč s DPH v Českej republike a 49,99 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk