HyperX predstavuje svoj prvý bezdrôtový headset Cloud Flight a ďalšie novinky

HyperX predstavuje svoj prvý bezdrôtový headset Cloud Flight a ďalšie novinky

 

HyperX rozširuje svoj rad vysoko výkonných herných periférií o prvý bezdrôtový headset a novú generáciu herných zariadení s RGB podsvietením a zároveň predstavuje prvé pamäťové moduly DDR4 SDRAM na svete s RGB podsvietením synchronizovaným pomocou infračervenej technológie.

Bezdrôtový headset HyperX Cloud Flight

Bezdrôtový headset HyperX Cloud Flight ponúka až 30 hodín práce na batérie, čo je najdlhšia výdrž, akú nájdete na súčasnom hernom trhu. Headset Cloud Flight má mušle s uzatvorenou konštrukciou, ktoré možno natáčať v uhle 90°, a vďaka driverom s priemerom 50 mm vám umožní ponoriť sa do hry naplno, zatiaľ čo komunikácia prebieha v pásme 2,4 GHz. Headset má certifikáciu od TeamSpeak aj Discord a je vybavený odnímateľným mikrofónom s funkciou potlačenia okolitého hluku. Je kompatibilný s PC, konzolami PS4 a PS4 Pro. Má vstavané ovládacie prvky pre nastavovanie LED efektov, vypnutie mikrofónu, napájanie, úpravu hlasitosti a podporuje trojpólové analógové prepojenie zvuku. Headset Cloud Fight je pripravený na náročné herné súboje kdekoľvek bude potreba zviesť boj.

Mechanická klávesnica HyperX Alloy Elite RGB

Klávesnica HyperX Alloy Elite RGB je prvá plnohodnotne vybavená herná klávesnica, ktorá ponúka kompletnú úpravu farbeného podsvietenie vďaka ovládaciemu softvéru NGenuity. Priamo do vstavanej pamäte klávesnice Alloy Elite RBG si môžete uložiť až tri vlastné farebné profily, takže ich budete mať bez nastavovania so sebou kamkoľvek svoju klávesnicu vezmete. Ako sa očakáva od najlepšej hernej klávesnice, je Alloy Elite RGB vyrobená z odolného oceľového rámu, má samostatné tlačidlá na ovládanie multimédií, priechodný port USB 2.0, ľahko prístupné ovládanie podsvietenia a spínače CHERRY MX sú k dispozícii v červenej, hnedej alebo modrej verzii. Klávesnica Alloy Elite RGB je navyše vybavená pohodlnou odnímateľnou opierkou zápästia a povrch kláves má textúru v titánovom prevedení. Medzi ďalšie vlastnosti patrí funkcia Game Mode, N-Key Rollover a plná podpora stlačení viacerých kláves naraz.

Myš HyperX Pulsefire Surge RGB

Herná myš HyperX Pulsefire Surge RGB sa vyznačuje dynamickými efektmi RGB podsvietenia v uhle 360° a na zaistenie presnosti a rýchlosti je vybavená optickým snímacím senzorom Pixart 3389 s možnosťou snímať pohyb v rozlíšení až 16.000 DPI. Rozlíšenie v predvoľbách možno meniť jednoduchým stlačením tlačidla a hráčom ho indikuje LED kontrolka. Rýchlu odozvu klikania navyše zaisťujú spínače Omron, pričom každý má odolnosť 50 miliónov kliknutí. Konštrukcia hernej myši Pulsefire Surge má za cieľ ponúkať presné, plynulé sledovanie pohybu bez vplyvov akcelerácie. Vďaka obslužnému softvéru HyperX NGenuity si hráči môžu zlúčiť viac funkcií a vytvárať tak makrá, priradiť ich šiestim programovateľným tlačidlám a uložiť ich do knižnice makier.

HyperX Predator DDR4 RGB

Divízia HyperX navrhla IR komunikačné kanály pre každý pamäťový modul, čo umožňuje synchronizovať LED podsvietenie pre viac modulov a vytvárať výnimočné farby a vzory. Táto technológia, ktorá čaká na schválenie patentovej prihlášky, je riadená priamo zo základnej dosky a ponúka bohatší zážitok z funkcie pamäťových modulov vďaka RGB podsvietenie pre herné, pretaktované počítače a systémy, ktoré si ľudia stavajú sami.Okrem riadenia RGB podsvietenia pomocou IR technológie podporujú moduly Predator DDR4 SDRAM RGB navyše viacnásobné profily s definíciami podsvietenia ak sa pripoja do základných dosiek s kompatibilným softvérom pre riadenie RGB podsvietenia. Divízia HyperX spolupracuje s partnerskými výrobcami základných dosiek pri testovaní a validácii pamäte HyperX Predator DDR4 SDRAM RGB - medzi inými s riadiacimi softvérmi ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion a MSI Mystic Light Sync. Pridávajú sa aj predajcovia počítačových skríň, ako In-Win, ktorí tiež vytvárajú funkcie na podporu RGB podsvietenia a jeho riadenie.

Dostupnosť

Nový rad herných periférií HyperX bude vystavený a predvedený na veľtrhu CES počas akcie CES Unveiled v rámci Pepcom Digital Experience a na stánku HyperX v Tower Suite č. 30-335, od 8. do 11. januára v hoteli Venetian Hotel. Nové produkty budú následne k dispozícii prostredníctvom siete maloobchodných predajcov a e-shopov značky HyperX nasledovne:

  • Herný headset HyperX Cloud Flight - dostupnosť od januára za výrobcom doporučenú maloobchodnú cenu 151,90 € (3990,- Czk)
  • Mechanická klávesnica HyperX Alloy Elite RGB - dostupnosť od januára, pozn.: cena pre náš trh ešte nebola stanovená
  • Herná myš HyperX Pulsefire Surge RGB - dostupnosť v 2. štvrťroku, pozn.: cena pre náš trh ešte nebola stanovená
  • Pamäťové moduly Predator RGB by sa podľa plánu mali začať dodávať v 2. štvrťroku 2018.
Zdroj: HyperX

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk