Trust uviedol nové headsety z rady Creon

Trust uviedol nové headsety z rady Creon

 

S novými headsetmi sa v posledných týždňoch akoby vrece roztrhlo. Výrobcovia chcú naplno pokryť predvianočný trh a výnimkou nie je ani spoločnosť Trust. Nové headsety z rady Creon cielia na používateľov, ktorí si potrpia na kvalitu.

Dostupné sú dva rôzne modely - GXT 344 a GXT 345. Model GXT 344 je vyhotovený v červeno-čiernom dizajne, zatiaľ čo súrodenec GXT 354 vo svetlejšom bielo-červenom. Obe zariadenie disponujú veľkými náušníkmi, ktoré pod koženkou ukrývajú mäkkú penu. Penová výplň sa nachádza aj v hlavovom moste, takže pohodlné používanie je zaručené. V konštrukcii oba headsety ukrývajú aj nastaviteľný mikrofón.

Aké sú hlavné rozdiely medzi GXT 344 a GXT 345? Tým najzásadnejším je reprodukcia zvuku. GXT 344 sa k PC pripája pomocou 3,5mm jacku a dokáže reprodukovať analógový zvuk. Model GXT 345 ale disponuje USB káblom a do uší sa vám dostane virtuálny 7.1 zvuk.

Oba headsety sú už dnes dostupné u vybraných predajcov za 49,99 Eur v prípade modelu GXT 344 resp. 69,99 Eur za model GXT 345.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk