GIGABYTE uvádza základnú dosku X299 AORUS Gaming 7 Pro

GIGABYTE uvádza základnú dosku X299 AORUS Gaming 7 Pro

 

GIGABYTE predstavil novú základnú dosku X299 AORUS Gaming 7 Pro. S podporou nového 18-jadrového procesora Intel Core i9 7980XE je nová základná doska pripravená na zvýšenie výkonu na ďalšiu úroveň. Vďaka aktualizovanému dizajnu VRM spárovanému s technológiou Smart Fan 5 uspokojuje nároky na energiu nového 18-jadrového procesora pri zachovaní nízkej teploty systému. Nová základaná doska X299 AORUS Gaming 7 Pro je tým najlepším riešením pre používateľov, ktorí si zakladajú hlavne na výkone.

Základná doska X299 AORUS Gaming 7 Pro využíva dizajn digitálneho napájania serverového typu s 12 fázami, z ktorých každá poskytuje až 60 ampérov. V rámci VRM bol implementovaný digitálny PWM regulátor Intersil s cieľom zvýšiť efektivitu komunikácie medzi CPU a PWM. S integráciou IC Turbo B-Clock tuning je základná doska navrhnutá tak, aby produkovala najlepšie výsledky pretaktovania.

Technológia Smart Fan 5 poskytuje dokonalé chladiace riešenie pre základnú dosku, ktorá podporuje množstvo periférií a má pôsobivý výkon. Smart Fan 5 umožňuje používateľom prispôsobiť rýchlosti ventilátora a špecifikovať teplotné parametre podľa vlastných predstáv. Používatelia majú tiež možnosť priradiť a konfigurovať hlavičky ventilátorov s tepelnými senzormi na reguláciu teplôt v kritických oblastiach. Ventilátor s aktívnym chladením spúšťa zníženie teplôt VRM po prekročení určitých prahových hodnôt, čo zmierňuje účinky prebytočného tepla na VRM a CPU v pretaktovaných systémoch.

Technológia RGB Fusion umožňuje používateľom osvetliť dosku pomocou priestorového osvetlenia podľa vlastného štýlu. Komponenty vnútri skrinky môžu byť tiež osvetlené s podporou externých RGB LED, vrátane digitálnych LED, RGBW a RGBUV. Pomocou digitálnej LED diódy sú jednotlivé LED individuálne adresovateľné, čo umožňuje viac vzorov a efektov než kedykoľvek predtým. RGBW ponúka skutočné biele svetlo a živšie farby, zatiaľ čo RGBUV LED je spôsob, ako ísť na efekty tmavého svetla. 5V a 12V LED diódy vo forme pások, polí alebo matríc môžu byť pridané pre ďalšie štýly.

Základná doska X299 AORUS Gaming 7 Pro poskytuje najlepší hráčsky zážitok. Poskytuje podporu viacerých grafických kariet v režime 3-WAY SLI a CrossFire, ktoré umožňujú používateľom zvýšiť svoj 3D výkon pomocou viacerých grafických kariet a tiež umožňuje flexibilitu prostredníctvom dodatočného rozšírenia. Pre herné pripojenie ponúka Killer + IntelGbE stabilné sieťové pripojenia s nízkou latenciou, čo prináša používateľom výhody do online hier. Vďaka zdokonalenému zvuku ESS Saber DAC, ktorý ponúka zvukovú kvalitu na prémiovej úrovni, poskytuje základná doska používateľom konkurenčnú výhodu pri hraní hier.

Základná doska poskytuje výnimočný úložný výkon s trojitým dizajnom PCIe x4 M.2 chráneným M.2 Thermal Guard a s podporou technológie Intel Optane Memory. Tá funguje ako vyrovnávacia pamäť, ktorá zvyšuje výkon pevného disku na úroveň SSD. Základná doska je pripravená na VROC (Virtual RAID On CPU) a umožňuje využitie CPU PCIe pruhov pre CPU RAID, čo ďalej zvyšuje úložný výkon. Či už ide o rýchle spustenie operačného systému, rýchlejšie načítanie hry alebo vysokorýchlostné ukladanie dát, základná doska X299 AORUS Gaming 7 Pro to všetko zvládne.

Odolnosť je definujúcou vlastnosťou základných dosiek GIGABYTE. Ultra Durable 10K BlackTM kondenzátory znižujú nadbytočný elektrostatický náboj a jeho vplyv na systém. Patentované dvojité zámky GIGABYTE a ochrana Ultra Durable PCIe zosilňujú konektory pre podporu ťažkých grafických kariet. S technológiou GIGABYTE DualBIOS poskytujúcou používateľom automatickú možnosť obnovenia systému BIOS, nemožno podceňovať trvanlivosť a odolnosť tejto základnej dosky.

Okrem svojich impozantných hardvérových špecifikácií je základná doska X299 AORUS Gaming 7 Pro vybavená výkonným softvérom vrátane APP Center. Toto centrum umožňuje používateľovi spravovať všetky aplikácie GIGABYTE v jednotnom rozhraní a ponúka 14-dňové predplatné WTFAST GPN, ktoré poskytuje 60% zvýšenie rýchlosti siete. Zahŕňa tiež rok odberu XSplit Gamecaster + Broadcaster, ktorý umožňuje hráčom streamovať svoje herné zážitky.

Zdroj: Gigabyte

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk