GIGABYTE predstavuje základnú dosku AB350N-Gaming WIFI

GIGABYTE predstavuje základnú dosku AB350N-Gaming WIFI

 

Nová AM4 Mini-ITX doska zaujme najmä nadšencov kompaktných počítačov.

Spoločnosť GIGABYTE predstavila základnú dosku AB350N-Gaming WIFI založenú na čipsete AMD B350. Okrem podpory Smart-Fan 5, hybridného headeru pre ventilátor, funkcie RGB Fusion a komponentov serverovej úrovne sa môže novinka pochváliť tým, že sú navrhnuté pre optimálnu kompatibilitu s chladičom Wraith Max a procesormi AMD Ryzen 7.

Spoločnosť GIGABYTE buduje silné vzťahy s AMD. Keď AMD zverejnilo najnovšiu verziu Wraith Max, vydali sme zodpovedajúci model základnej dosky s plnou kompatibilitou s týmto výkonným chladičom. Oddelenie pre výskum a vývoj spoločnosti GIGABYTE vynaložilo veľké úsilie na preusporiadanie komponentov na doske, tak aby tieto minimalistické dosky dosiahli optimálnej kompatibility pre väčšie chladiče. Aj naďalej budeme s AMD spolupracovať a vytvárať viac jedinečných, kreatívnych produktov zameraných na hráčov a počítačových nadšencov.

Henry Kao, viceprezident divízie GIGABYTE Motherboard Business Unit

Aby základná doska AB350N-Gaming WIFI poskytla hráčom stabilnejšiu a trvanlivejšiu prevádzku, využíva systém digitálneho napájania serverovej úrovne od spoločnosti International Rectifier, ktorý zahŕňa digitálne PWM regulátory 4. generácie, ako aj tretiu generáciu radičov PowlRstage a novú generáciu digitálne riadených regulátorov výkonu IR. Tieto digitálne regulátory ponúkajú neuveriteľnú presnosť pri poskytovaní energie komponentom základnej dosky, čo nadšencom umožňuje získať z ich nového procesoru AMD Ryzen maximálny výkon.

Okrem toho základná doska disponuje aj technológiou Smart Fan 5, ktorá všetkým používateľom umožňuje zmeniť pozíciu ich headerov pre ventilátory a pomocou teplotných čidiel zisťovať teploty na rôznych miestach základnej dosky, čím môžu znížiť mieru zahrievania dosky. Navyše využíva Smart Fan 5 hybridné headery pre ventilátory, ktoré podporujú reguláciu otáčok pomocou PWM aj pomocou napätia.

Doska má vstavaný sieťový kodek Realtek GbE LAN s cFosSpeed, čo je aplikácia pre správu sieťovej premávky, ktorá pomáha zlepšovať odozvu siete. Navyše integrovaný 802.11ac Wi-Fi modul od spoločnosti Intel podporuje rýchlosť až 433Mb/s. Doska taktiež podporuje Bluetooth 4.2 zaisťujúce nízku odozvu aj v zahltených prostrediach.

Spoločnosť GIGABYTE sa rozhodla pokračovať v rozširovaní obľúbenej funkcie RGB Fusion. Používatelia budú mať prístup k rôznym prednastaveným konfiguráciám osvetlenia vrátane vlastného výberu farieb pre LED a RGBW/UV pásky. Používatelia taktiež môžu nastaviť LED pre synchronizáciu s chladičmi Wraith Max a Spire LED alebo tak, aby svojou farbou indikovali teplotu procesora.

Zdroj: GIGABYTE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk