Prvý externý SSD disk Western Digital už aj na slovenskom trhu

Prvý externý SSD disk Western Digital už aj na slovenskom trhu

 

My Passport SSD je vôbec najrýchlejší externý disk značky WD a ponúka mimoriadny výkon v štíhlom a kompaktnom dizajne.

Spoločnosť Western Digital uvádza na slovenský trh svoj najrýchlejší externý disk so značkou WD. Externý disk My Passport SSD prináša mimoriadnu rýchlosť a oceňovaný dizajn. Tento disk rozširuje radu prenosných externých diskov My Passport a je určený predovšetkým pre technologických nadšencov a tvorcov digitálneho obsahu. Disk kombinuje výnimočnú rýchlosť a ľahkú prenositeľnosť veľkých súborov.

Značka WD prináša na trh osobných dátových úložísk moderné produkty a novinky, ktoré majú jedinečný dizajn, odolné prevedenie a poskytujú špičkový výkon. Náš doposiaľ najrýchlejší externý disk My Passport SSD je účinné riešenie pre všetkých, ktorí potrebujú ľahko, rýchlo a okamžite prenášať digitálny obsah, kamkoľvek ich život zaveje.

Sven Rathjen, viceprezident pre marketing spoločnosti Western Digital

My Passport SSD je najrýchlejší disk z rovnakej produktovej rady značky WD a prenáša dáta rýchlosťou až 515MB/s. Tento superrýchly externý disk je navrhnutý pre najnovšiu radu počítačov s rozhraním USB Type-C a je kompatibilný s rozhraním USB 3.1 (10Gb/s) vďaka prepojovaciemu káblu USB Type-C to Type-C a adaptéru pre rozhranie USB typu A, ktoré je bežné u väčšiny počítačov. Je navrhnutý pre prostredie PC a je kompatibilný aj s počítačmi Mac. My Passport SSD chráni obsah 256-bitovým AES hardvérovým šifrovaním a je zabezpečený aj heslom. Disk je navyše chránený pred poškodením pri páde. Je testovaný na odolnosť proti pádu z výšky 2 metrov a vydrží preťaženie 1500G.

Externý disk My Passport SSD je perfektným riešením, ako rýchlo ukladať dáta, ako sú veľké knižnice fotografií a videozáznamov a ako k nim ľahko pristupovať. Disk rýchlo zálohuje zložky a dokumenty a rozširuje veľkosť pamäte notebookov. Disk je dostupný v kapacitách 1TB, 512GB a 256GB. Súčasťou dodávky je aj zálohovací softvér WD Backup, ktorý uľahčuje automatické zálohovanie.

WD My Passport SSD je dostupný za odporúčanú cenu 119€ pre 256GB model, 203€ pre 512GB model a 406€ pre disk s kapacitou 1TB. Na disk je poskytovaná 3-ročná záruka.

Zdroj: Western Digital

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk