Western Digital bude ako prvý na svete dodávať SSD s 3D NAND a 64 vrstvami

Western Digital bude ako prvý na svete dodávať SSD s 3D NAND a 64 vrstvami

 

Tento technologický míľnik umožní dodávať na trh nové, inovatívne disky SSD s nižšu spotrebou, vyšším výkonom a vyššou odolnosťou a kapacitou.

SSD disky WD Blue SATA s technológiou Western Digital 3D NAND

Táto produktová rada oslovuje počítačových nadšencov, systémových integrátorov a resellerov. SSD disky WD Blue 3D NAND SATA sa vyznačujú vo svojej triede najlepšou hodnotou MTTF, ktorá dosahuje 1,75 miliónov hodín. Disky majú certifikáciu laboratória WD Functional Integrity Testing Lab (F.I.T. Lab). Navyše si môžu používatelia zadarmo stiahnúť ovládacie nástroje a aplikácie Acronis True Image, klonovací softvér WD Edition a softvér pre ovládacie rozhranie WD SSD Dashboard, ktoré zabezpečí stály výkon, monitorovanie kapacity disku a aktualizáciu firmwaru.

SSD disky SanDisk Ultra 3D pre zvýšenie výkonu herných a multimediálnych počítačov

Tieto disky cielia na počítačový hráčov a kreatívnych nadšencov, ktorí chcú vylepšiť svoje počítače. SSD disky SanDisk Ultra 3D sú ideálne pre jednoduché upgreadovanie existujúcich systémov. Disky poskytujú vylepšenú odolnosť a spoľahlivosť, eliminujú prestoje pri načítaní systému, znižujú čas spúšťania aplikácií a zrýchľujú prenos dát. Navyše zabezpečujú chladnejšiu a tichšiu prevádzku. SSD disky SanDisk Ultra 3D sa vyznačujú certifikovanou odolnosťou proti otrasom a vibráciám, a chránia tak obsah disku.

Dostupnosť a cena:

SSD disky WD Blue 3D NAND SATA budú dostupné v kapacitách 250 a 500 GB a 1 a 2 TB, vo formátoch 2,5palca/7 mm a M.2 2280. Ako pri všetkých SSD diskoch WD, je táto nová rada certifikovaná laboratóriom WD F.I.T Lab pre kompatibilitu s väčšinou hlavných platforiem.

SSD disky SanDisk Ultra 3D budú dostupné v kapacitách 250 GB, 500 GB, 1 TB a 2 TB vo formáte 2,5palca/7mm

Oba produkty sa vyznačujú rýchlosťami sekvenčného čítania a zápisu 560MB/s respektíve 530MB/s. Je na nich poskytovaná 3ročná záruka a doporučená koncová cena začína na $99.99 USD.

Zdroj: Western Digital

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk