Gigabyte na výstave Computex predstavil inovatívne novinky

Gigabyte na výstave Computex predstavil inovatívne novinky

 

Gigabyte odhalil na výstave Computex 2017 v Taipei nové herné matičné dosky X299 AORUS, herný notebook X9, ale aj herné klávesnice rady K.

X299 AORUS

V spolupráci s WTFast, herné dosky AORUS využívajú sieť GPN (Gamers Private Network), ktorá dokáže optimalizovať a zdokonalovať pripojenie z domáceho PC na herný server a naspäť. S predplatným WTFast môžu hráči očakávať rýchlejšie a stabilnejšie pripojenie. X299 AORUS Gaming 7 sú teraz vybavené RGB Fusion s digitálnymi LED diódami, ktoré umožňujú individuálne nastavenia vrátane vzorov a štýlov. Doska podporuje 5V a 12V LED pásy.

Smart Fan 5 s Fan Stop technológiou znižuje zbytočné opotrebovanie ventilátorov, keď je systém pod určitou teplotou, pričom zastaví všetky ventilátory, kým nie sú potrebné. Smart Fan 5 ponúka taktiež informácie o prietokovej rýchlosti a teplote vody. Nové X99 dosky taktiež ponúkajú M.2 Thermal Guard ,pre dodatočnú ochranu pred prehrievaním M.2 zariadení, a podporujú technológiu Intel Optane, ktorá umožňuje zrýchlenie pevných diskov.

O audio sa stará ESS Sabre DAC schopné 127dB, ktorý ponúka vysoký dynamický rozsah a nízke skreslenie. Herné dosky X299 AORUS budú k dispozícii od júna 2017.

AORUS Z270X-Gaming 9 doska získala ocenenie Computex 2017 Best Choice Gold Award

GIGABYTE AORUS Z270X-Gaming 9 je postavená na najnovšej sérii čipov Intel 200 a je vybavená hybridným vodným blokom vyvinutým v spolupráci s EK, ďalej má viaczónové plne prispôsobiteľné RGB LEDky a inteligentný software na kontrolu teploty Smart Fan 5.

Všetky herné produkty pod jednou strechou

Tento rok na výstave Computex si návštevníci môžu vychutnať AORUS 720° simulátor so závodnou hrou Redout ponúkajúc unikátny 5D VR zážitok. Gigabyte zároveň prezentuje svoj najnovší 17" herný notebook X9, ale aj nové verzie modelov X5 a X7, mechanickú klávesnicu K7, vodeodolnú optickú klávesnicu K9 Optical, RGB podložku pod myš AORUS P7 a iné.

Zdroj: Gigabyte

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk