Cooler Master uvádza na trh zdroj MasterWatt Maker 1200 MIJ

Cooler Master uvádza na trh zdroj MasterWatt Maker 1200 MIJ

Zdroj je vyrobený zo špičkových japonských a nemeckých komponentov pre maximálny výkon, účinnosť a spoľahlivosť.

Niekedy dobrý skrátka nie je dosť dobrý, a preto sme strávili viac než 165.000 hodín so 40 prednými inžiniermi zo spoločnosti Murata, aby sme vytvorili MasterWatt Maker 1200 MIJ. Počítačový zdroj, ktorý bude tým posledným, ktorý si kúpite.

Cooler Master

MIJ v názve produktu značí "Made In Japan" a reprezentuje hodnotu 80% použitých súčiastok, ktoré boli vyrobené v Japonsku. Zdroj bol vyvíjaný v spolupráci so spoločnosťou Murata, predným svetovým výrobcom dodávajúcim elektronické komponenty klientom zaoberajúcich sa robotikou, komunikáciou, automobilovým priemyslom, bezpečnosťou a výskumom.

Na počiatku bol projekt skúmajúci, ako boli navrhnuté najlepšie zdroje v minulosti, a ako by mohla vyzerať ich budúcnosť v nadchádzajúcej dekáde. Na základe získaných podnetov a snahy vytvoriť krásny a dokonalý produkt bol vyrobený MasterWatt Maker 1200 MIJ.

Aby bolo znížené množstvo generovaného tepla a tým predĺžená životnosť, boli niektoré časti nahradené dvoma komponentmi namiesto pôvodného jedného. Väčšina z týchto súčiastok je dimenzovaná pre prácu až do 150°C. Cooler Master MasterWatt Maker 1200 MIJ využíva špeciálne navrhnutý transformátor s výrazne dlhšou životnosťou a celou radou unikátnych a na zákazku navrhnutých obvodov. Dôležitým faktorom pre vývoj týchto komponentov bolo zachovanie funkčnosti zdroja bez ventilátora do 50percentnej záťaže. Vedľajším prínosom bola možnosť zredukovať počet použitých chladičov pri udržaní teplôt, ktoré sú nižšie než u konkurenčných produktov s prídavnými chladičmi.

Finálne extrémne striktné testy inžinierov Murata dokázali prekonať úroveň 80 Plus Titanium pri dosiahnutí vysokej účinnosti 94%.

MasterWatt Maker 1200 MIJ beží tak efektívne, plynule a stabilne a jeho štandardne dosahované teploty sú tak nízke, že sme potrebovali nové normy pre meranie. Použili sme veľké množstvo špeciálne navrhnutých komponentov, ktoré nikdy neboli implementované do zdrojov pre bežných používateľov, a preto splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Murata

Cooler Master MasterWatt Maker 1200 MIJ je k dispozícii prostredníctvom http://www.cmstore.eu za odporúčanú koncovú cenu 909 amerických dolárov bez DPH, jeho záručná doba je 10 rokov.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk