Nová mechanická herná klávesnica Trust GXT 880

Nová mechanická herná klávesnica Trust GXT 880

 

Spoločnosť Trust predstavuje mechanickú klávesnicu s vlastnými spínačmi. Novinka ponúka biele LED podsvietenie, integrovanú pamäť, herný režim a technológie N-key rollover a anti-ghosting.

Trust GXT 880 je vyvedená v čiernej farbe a disponuje 170cm dlhým USB káblom. Tradičné rozloženie vrátane numerického bloku dopĺňajú tri mediálne tlačidlá, štyri programovateľné makro klávesy a nezbytné ovládanie podsvietenia a herného režimu. Klávesnica je založená na spínačoch Trust GXT-White s lineárnym chodom, životnosťou až 50 miliónov stlačení a odozvou púhych 5ms. Minimálna sila potrebná pre spustenie je 30g, pre úplné stlačenie 45g.

Plné biele LED podsvietenie klávesnice Trust GXT 880 je ozvláštnené možnosťou nastaviť si jednotlivé tlačidlá samostatne a to až na 6 užívateľských profilov. Integrovaná technológia N-key rollover v kombinácii s anti-ghosting zaisťujú istotu registrácie každého stlačeného tlačidla aj v prípade rýchlo po sebe idúcich kombinácií, resp. niekoľkých zároveň stlačených tlačidiel.

Trust GXT 880 je k dispozícii za odporúčanú cenu 119,99€ na Slovensku a 3299Kč v Českej republike.

Zdroj: Trust, Vimeo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk