Herná klávesnica HyperX Alloy FPS je už dostupná aj u nás!

Herná klávesnica HyperX Alloy FPS je už dostupná aj u nás!

 

Nová klávesnica s minimalistickým dizajnom, odolnou kovovou konštrukciou, FPS Cherry MX spínačmi a dynamickými efektmi podsvietenia navrhnutými špeciálne pre hráčov.

Klávesnica HyperX Alloy FPS má rám postavený z pevnej oceľovej zliatiny, osadený Cherry MX Blue spínačmi a podsvietený HyperX červenými LED so šiestimi režimami podsvietenia (vrátane vlastného nastavenia). Klávesnica má tiež vstavaný Game Mode, ktorý vypína systémové klávesy (napr. Windows key), aby sa predošlo nežiaducemu prerušeniu hry. Ďalej klávesnica podporuje 100% anti-ghosting systém a plný N-Key rollover, preto nezáleží, aký počet kláves a v ktorom poradí stlačíte, všetky budú zaznamenané bez chyby.

Táto flexibilná a výkonná klávesnica má ako pridanú hodnotu jednoducho dostupný USB nabíjací port na hornej strane. HyperX Alloy FPS je taktiež dodávaná s náhradnými texturovanými klávesami WASD a 1234 v červenej farbe, má odpojiteľný kábel k pripojeniu do počítača a mäkké puzdro pre transport a uskladnenie.

Jedným z eSport tímov, s ktorými HyperX spolupracuje, je Echo Fox. CS:GO hráč Sean "sG@res" Gares z Echo Fox otestoval novú klávesnicu: "HyperX Alloy FPS je pre mňa perfektná, pretože má vynikajúcu odozvu na Cherry MX Blue spínačoch, je kompaktná a extrémne odolná. Vyhovoval mi tiež odpojiteľný kábel pre pripojenie do počítača, pretože som často na cestách, a vítam aj USB konektor pre nabíjanie telefónu."

Nová klávesnica HyperX Alloy FPS je oficiálnou klávesnicou Intel Extreme Masters a bude používaná v Intel Showcase herných udalostí celej 11. sezóny. Alloy FPS taktiež odporúčajú top herné organizácie ako NaVi Gaming, Echo Fox a Hell Raisers.

HyperX Alloy FPS je už dostupná za odporúčanú cenu 3199Kč, v prepočte cca. 119€.

Zdroj: HyperX

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk