HyperX na CES predstavuje nové herné RGB klávesnice a myši Pulsefire

HyperX na CES predstavuje nové herné RGB klávesnice a myši Pulsefire

 

HyperX plní svoj sľub hráčom a predstavuje nový ucelený rad herných zariadení.

HyperX oznamuje rozšírenie svojej ponuky periférií pre hráčov, ktorá bude teraz novo obsahovať aj hernú klávesnicu HyperX ALLOY RGB, hernú myš Pulsfire a dve nové verzie mechanických herných klávesníc ALLOY FPS s možnosťou voľby spínačov Cherry MX v Red alebo Brown verzii. Nové periférie navrhnuté spoločnosťou HyperX prešli náročným testovaním profesionálnymi hráčmi z Echo Fox.

Vďaka nášmu radu herných periférií sa teraz aj príležitostný hráči môžu cítiť ako profesionáli. Zariadenie HyperX používajú majstri v oblasti eSports, rovnako ako bežní hráči, pretože naše produkty poskytujú výkon a kvalitu potrebnú pre víťazstvá. Sústredíme sa na to, aby sme vytvárali najlepšie produkty na trhu pre všetkých hráčov - na PC, herných konzolách alebo mobilných zariadeniach - za dostupné ceny.

Edward Baily, obchodný riaditeľ HyperX

Herná klávesnica ALLOY RGB má úplne nový dizajn, tlačidlá môžu byť podsvietené 16 miliónmi farieb pomocou LED, k dispozícii sú aj samostatné tlačidlá pre ovládanie médií. Špičková klávesnica HyperX ALLOY RGB hráčom ponúka dynamické profily podsvietenia a ovládania. U nového modelu ALLOY RGB si môžu hráči prispôsobiť a ovládať nastavenia farieb tlačidiel a odolnosť klávesnice zaisťuje rám z kovovej zliatiny. Dostupnosť v 3. štvrťroku 2017, cena bude upresnená.

Herná myš Pulsefire je prvá myš značky HyperX určená pre profesionálnych hráčov a je vybavená optickým snímačom pohybu s hernými parametrami, kde je možné nastaviť štyri preddefinované úrovne rozlíšení s LED indikátormi (400/800/1600/3200). Nastavenie je možné meniť bez nutnosti inštalácie dodatočného softvéru a myš ponúka funkcie, ktoré hráči vyžadujú – navyše až za prekvapivo dostupnú cenu. Dostupná od apríla 2017.

Pre nové mechanické herné klávesnice HyperX ALLOY FPS so spínačmi Cherry MX RED alebo BROWN je charakteristický rám plnej veľkosti z oceľovej zliatiny, ktorý je navrhnutý tak, aby zaberal čo najmenšiu plochu a hráči tak mali na stole viac miesta pre pohyb myšou pri „strieľačkách“ (FPS). Hráči si teraz môžu vybrať tlačidlá WASD z dvoch farieb, ktoré sú navyše textúrované pre lepšiu hmatovú odozvu a používanie v FPS hrách. Klávesnice taktiež ponúkajú dynamické profily podsvietenia pomocou červených LED bez nutnosti inštalovať obslužný softvér. Kompaktné klávesnice majú odpojiteľný kábel a obal na prenášanie, takže sú ideálne pre hráčov, ktorí za svojím hraním cestujú. Dostupnosť počas roku 2017.

Zdroj: HyperX

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk