Trust GXT 177: progamingová myš s vysoko presným laserovým snímačom

Trust GXT 177: progamingová myš s vysoko presným laserovým snímačom

Trust uvádza na trh GXT 177. Symetrická herná myš disponuje zaujímavým dizajnom, plne nastaviteľným RGB podsvietením a vysoko presným laserovým snímačom.

Trust GXT 177 na prvý pohľad tvarovo pripomína kalmáre, šípovité zakončenie plynule prechádza v prirodzenej línii zodpovedajúcej symetrickej myši pre pravákov aj ľavákov. Všetko je dokreslené moderným plne prispôsobiteľným RGB podsvietením po oboch bokoch a tradičným podsvieteným logom spoločnosti v oblasti dlane. Povrch myši je tvorený matným plastom imitujúcim brúsený kov.

Herná myš disponuje laserovým snímačom s 14 400 DPI, 8 programovateľnými tlačidlami a integrovanou pamäťou umožňujúcou uložiť až 5 užívateľských profilov. K dispozícii je zdarma intuitívny softvér pre jednoduchú personalizáciu. Tlačidlá sú rozmiestnené klasicky, po dvoch na oboch stranách a štandardné ľavé a pravé tlačidlo a scrollovacie koliesko s tlačidlom pre zmenu DPI na vrchu.

Trust GXT 177 je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1699 Kč s DPH v Českej republike a 59,99 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk