Logitech G predstavuje hernú myš navrhnutú pre profesionálnych hráčov eSports

Logitech G predstavuje hernú myš navrhnutú pre profesionálnych hráčov eSports

 

Je osadená najpresnejším optickým snímačom pohybu, má systém odpruženia tlačidiel s kovovou pružinou, vstavanú pamäť, aby na turnajových počítačoch neboli problémy s ovládačmi, a komfortný, odolný, ale pritom odľahčený dizajn.

Pokročilý optický senzor pre herné nároky

Konzistentná presnosť na jediný pixel je práve ten jedinečný rys, ktorý hrá úlohu v súperení, kde ide o všetko. Senzor PMW3366 poskytuje precíznosť na úrovni, ktorú uznáva väčšina herných nadšencov i profesionálov. Vďaka nulovému vyhladzovania, filtrovaniu a akcelerácii v celej šírke rozlíšení DPI (200-12.000 DPI) poskytuje výnimočnú presnosť sledovania pohybu a konzistentnú odozvu pri akejkoľvek rýchlosti.

Systém odpruženia tlačidiel s kovovou pružinou

Systém odpruženia tlačidiel pomocou kovovej pružiny u hernej myši Logitech G Pro zvyšuje konzistentnosť stlačenia ľavého a pravého tlačidla myši, a znižuje silu potrebnú na kliknutie. Vďaka tomu pomáha zaistiť zreteľnú a spoľahlivú odozvu, aby ste mohli súperiť na najvyššom leveli.

Pohodlná, odolná a odľahčená konštrukcia

Herná myš Logitech G Pro je vyvrcholením viac ako 30 ročných skúseností s konštrukciou a výrobou. Táto myš je optimalizovaná pre zníženie jej hmotnosti s cieľom vylepšiť komfort, stabilitu a odozvu. Každý aspekt jej konštrukcie prešiel prísnym testovaním aby sa zabezpečilo, že obstojí aj pri najintenzívnejšom hraní. Povrch hernej myši Logitech G Pro je ošetrený špeciálnym povlakom, ktorý vylepšuje odolnosť a úchop, zatiaľ čo ľavé i pravé tlačidlo boli testované na výdrž 20 miliónov kliknutí - čo zodpovedá stavu, kedy profesionálny hráč trénuje dva roky 10 hodín denne.

Interná pamäť zaisťuje bezproblémovú funkčnosť s ovládačmi na turnajových počítačoch

Keďže si nemôžete byť vždy istí, že počítač na turnaji bude mať softvér, ktorý potrebujete pre konfiguráciu vašej myši, alebo či bude vôbec povolené ho inštalovať, herná myš Logitech G Pro vám umožňuje uložiť vaše nastavenie DPI, priradenie tlačidiel a konfiguráciu podsvietenia do vstavanej pamäte priamo v myši - o všetko sa postará obslužná aplikácia Logitech Gaming Software a vy sa už nikdy nebudete musieť obávať, či máte správne nastavenia.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že herná myš Logitech G Pro bude u nás k dispozícii prostredníctvom Alza.sk od septembra 2016 za odporúčanú maloobchodnú cenu 79,99 €.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk