Lenovo predstavilo nový C2 Power s výdržou až 2 dni

Lenovo predstavilo nový C2 Power s výdržou až 2 dni

 

Novinka sa môže pochváliť najmä vysokou výdržou, atraktívnou cenou a plynulým výkonom.

Lenovo C2 Power je smartfón ako stvorený pre hltanie multimediálneho obsahu. Do vienka totiž dostal vymeniteľnú veľkokapacitnú 3500mAh batériu s podporou 10W rýchleho nabíjania, ktorá s Vami vydrží až celé dva dni. Okrem toho smartfón ponúka kompaktné rozmery a 5" HD displej s technológiou IPS a širokými pozorovacími uhlami. Dostatočný výkon pre všetky aplikácie, hry a multimédiá zabezpečí 64-bitový štvorjadrový 1GHz procesor MediaTek MT6735 v kombinácii s operačným systémom Android 6.0 Marshmallow a 2GB RAM. Multimediálne zážitky umocňuje 1W reproduktor s technológiou Waves MaxxAudio, ktorá zaručí hlasný a krištáľovo čistý zvuk.

So zadnou 8MP kamerou s AF a snímačom Sony zachytíte každý dôležitý moment, predná 5MP kamera zasa uspokojí potreby všetkých selfie maniakov. Všetky fotky, videá, či iné multimédiá môžete mať vždy po ruke vďaka 16Gb úložnému priestoru, rozšíriteľného o ďalších 32GB prostredníctvom microSD karty. Lenovo C2 Power je nekompromisný aj v prípade konektivity a praktickosti. Nechýba mu totiž ani podpora rýchlej 4G LTE sieti a funkcie Dual SIM.

Model Lenovo C2 Power bude dostupný v druhej polovici augusta u autorizovaných predajcov v dvoch farebných prevedeniach – bielej a čiernej – za odporúčanú cenu 149€ s DPH.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk