Lenovo predstavilo nový multimediálny smartfón VIBE K5 Note

Lenovo predstavilo nový multimediálny smartfón VIBE K5 Note

 

Výkonná novinka z brúseného kovu je dostupná hneď vo dvoch verziách.

VIBE K5 Note je cenovo prívetivejšou verziou tohto smartfónu. Disponuje 5,5" IPS displejom s Full HD rozlíšením, s ktorým si v spojení so stereofónnym reproduktorom s technológiou Dolby Atmos viete užiť vysoko kvalitný filmový a hudobný zážitok. Jeho výkonnému 64-bitovému osemjadrovému procesoru Helio P10 s grafikou Mali T860 MP2 sekunduje veľká 3GB operačná pamäť, ktoré zaručujú plynulý beh systému bez zaváhania a skvelý výkon aj pri najnovších hrách, či náročných aplikáciách. Vďaka vysokokapacitnej 3500mAh batérii s Vami vydrží bez problémov po celý deň, a to bez obmedzovania toho, čo máte najradšej. Navyše, jeho ultrarýchle 4G pripojenie splní všetky Vaše nároky v oblasti multimédií.

VIBE K5 Note Fingerprint je lepšie vybaveným modelom z tejto dvojice. So svojou dvojičkou zdieľa nielen svoj zovnajšok, ale aj väčšinu hardvéru. Navrch má v prípade úložného priestoru, kde v porovnaní s lacnejšou verziou ponúka nie 16GB, ale až 32GB. Hlavným rozdielom je však, ako už názov napovedá, prítomnosť čím ďaľej, tým viac obľúbenej čítačky odtlačkov prstov, vďaka ktorej sa k obsahu svojho smartfónu dostanete jednoduchým priložením prsta.

Modely Lenovo VIBE K5 Note a VIBE K5 Note Fingerprint sú dostupné v oboch farebných prevedeniach – strieborná Platinum Silver a zlatá Champagne Gold – za odporúčané ceny 209 EUR a 249 EUR s DPH.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk