Acer Liquid Zest Plus: smartfón s dlhou výdržou

Acer Liquid Zest Plus: smartfón s dlhou výdržou

 

Acer predstavil nový smartfón s LTE, Liquid Zest Plus, ktorý je určený pre všetkých, ktorí radi objavujú svet a snažia sa získať zo svojich každodenných dobrodružstiev čo najviac.

Toto 5,5" zariadenie s Androidom 6.0 rozširuje portfólio strednej triedy smartfónov Acer a pomáha splniť záväzok spoločnosti Acer, ktorým je vytváranie modernej techniky prístupnej pre bežných užívateľov.

Funkcie a výdrž na batériu

Liquid Zest Plus je vybavený vysokokapacitnou 5 000 mAh batériou, ktorá prináša až 3 dni prevádzky. Dokáže sa rýchlo nabiť, a to za menej ako hodinu na 50% kapacity. Okrem toho podporuje technológiu USB OTG (On-The-Go), takže môžete zdieľať vysokú kapacitu batérie s priateľmi a nabiť im telefón, keď sa im vybije.

Trojitý hybridný ostriaci systém

Liquid Zest Plus je vybavený 13Mpx fotoaparátom s ultrarýchlym trojitým hybridným ostriacim systémom pre zachytenie krásnych okamihov presne tak, ako sa stanú. Fotoaparát počas 0,03 sekundy inteligentne zameria rôzne typy scén: automatické ostrenie pomocou detekcie fázy (PDAF) pre jasné scény za denného svetla, laserové ostrenie pre tmavé scény pri krátkych vzdialenostiach (napríklad v reštaurácii) a automatické zaostrovanie pomocou detekcie kontrastu (CDAF) pre zachytenie objektov pri nízkej úrovni osvetlenia. Okrem extrémne rýchleho ostrenia sa môže Zest Plus pochváliť na svojej prednej strane 5Mpx kamerou, ktorá dokáže odfotiť selfie s 85 ° šírkou záberu. Aplikácia Fotoaparát tiež má selfie režim "Pause N Shoot" s automatickou detekciou tváre, zatiaľ čo zatrasenie telefónom nastaví časovač pre ľahké obstaranie jednoručného selfie s priateľmi.

Jedinečný zvuk a oveľa viac

Liquid Zest Plus je tiež vybavený technológiou DTS-HD Premium Sound, čo ocenia užívatelia, ktorí si chcú vychutnať počúvanie hudby pri cestovaní. Najlepšia audio technológia vo svojej triede prináša jedinečný zážitok z počúvania aj vďaka hlbokým basom a 3D zvuku pre skutočne pohlcujúce zvukové scény. Zest Plus je vybavený aj inými funkciami pre častých cestovateľov, ako je technológia Dual-SIM, FM rádio pre počúvanie miestnych rádií, slot pre karty Micro SD a filter BluelightShield pre zníženie miery vyžarovania modrého svetla.

Cena a dostupnosť

Liquid Zest Plus bude v oblasti EMEA k dispozícii v modrej farbe Moroccan Blue a bielej Andes White, a to v júli za cenu od 4 990 Kč / 179 €.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk