Headsety HyperX ako prvné získávajú certifikát Discord

Headsety HyperX ako prvné získávajú certifikát Discord

 

HyperX dnes oznámil, že jej cenami ovenčený headset Cloud II a nový model Cloud Revolver, ktorý bude už čoskoro uvedený na trh, sú prvé audio zariadenia, ktoré získali certifikát Discord.

Discord, najrýchlejšie rastúca hlasová a textová chatovacia aplikácia pre hráčov, ponúka bezplatné a zabezpečené služby bez oneskorení na komunikáciu medzi viacerými hráčmi pri hraní na počítačoch alebo mobilných zariadeniach. Aplikáciu teraz používa 5 miliónov používateľov, každý mesiac si ju vyskúša viac ako milión nových záujemcov a vďaka investícii spoločnosti Greylock Partners nedávno dosiahla špekulatívnu kapitálovú hodnotu vo výške 20 miliónov dolárov.

Discord spolupracuje s poprednými výrobcami audio zariadení s cieľom zabezpečiť, aby hráči pri komunikácii s priateľmi, členmi tímu a spoluhráčmi mali čo najvyšší komfort. Certifikácia headsetov HyperX Cloud II a Cloud Revolver potvrdzuje, že prenášaný hlas je čistý a ostrý a že je aj celková kvalita zvuku vynikajúca. Neboli zistené žiadne počuteľné ozveny, hluky okolia, či skreslenie hlasu. Aby headsety Cloud Revolver a Cloud II mohli získať certifikát, boli ich mikrofóny podrobené najrôznejším testom vrátane akustického porovnávania oproti referenčnej zvukovej vzorke spoločnosti Discord, prebehla náročná skúška pri hraní piatich súčasných najlepších hier a konštruktívne komentáre ohľadom zvukového prejavu oboch headsetov v rámci komunity používateľov.

„Sme radi, že môžeme spolupracovať s najlepšími výrobcami herných zariadení, aby sme mohli certifikáciou potvrdiť, že ich headsety v spojení s aplikáciou Discord znejú naozaj výborne,“ vysvetlil Eros Resmini, CMO spoločnosti Discord. „Headsety HyperX Cloud Revolver a Cloud II prešli náročným testovaním a obstáli s tým, že ich zvukový prejav je skvelý.“

„Je nám cťou byť prvým výrobcom headsetov, ktorý získal certifikát Discord,“ povedal Edward Baily, obchodný riaditeľ divízie HyperX pre EMEA. „Spoločnosť Discord sa rýchlo stáva popredným hráčom v oblasti hlasových a chatovacích aplikácií pre hráčov. Získanie tohto certifikátu len potvrdzuje, že naše headsety a úsilie, ktoré sústredíme na hráčov, majú vo výsledku podobu zvukového zážitku najvyššej kvality.“

Zdroj: HyperX

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk