Outdoorový bluetooth reproduktor Trust Ambus

Outdoorový bluetooth reproduktor Trust Ambus

 

Spoločnosť Trust uvádza na trh bezdrôtový bluetooth reproduktor Ambus pre náročné vonkajšie použitie. Novinka ponúka kompaktnú veľkosť a vodeodolnú konštrukciu spĺňajúcu štandard IP x5.

Výkonný outdoorový bezdrôtový reproduktor Trust Urban Ambus je vyvedený v dominantnej kriklavo zelenej farbe. Pevnú a odolnú schránku spĺňajúcu štandard IP x5 tvorí čierny pogumovaný povrch s úchytom na vrchnej strane. Konektory pre nabíjanie a Audio-in kryje gumový kryt na spodnej strane. Vďaka jeho tvaru je možné ho veľmi jednoducho umiestniť do držiaku na bicykli alebo v aute či prostredníctvom dodávanej karabíny uchytiť napr. k batohu.

Tradičný ovládací panel obsahujúci tlačidlá pre kontrolu hlasitosti, vypnutie/zapnutie, párovanie či prijatie hovoru sa nachádza v jednej vertikálnej línii na boku reproduktoru. Zariadenie sa pripája bezdrôtovo pomocou Bluetooth na vzdialenosti až 10m alebo pomocou klasického 3,5mm jack-u. Trust Urban Ambus disponuje dobíjateľným akumulátorom s výdržou až 15 hodín prehrávania hudby.

Outdoorový bluetooth reproduktor Trust Urban Ambus je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 59,99 eur na Slovensku, resp. 1699 Kč s DPH v Českej republike.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk