Príslušenstvo Trust pre Apple Watch

Príslušenstvo Trust pre Apple Watch

 

Spoločnosť Trust uvádza na trh príslušenstvo pre Apple Watch. Kolekcia Trust Urban ponúka nylónové náramky, dva typy ochranných puzdier, ochranné fólie na displej, nabíjací stojan a držiak do automobilu. Toto všetko vo variantách pre veľkosti hodiniek 38mm aj 42mm.

Nylónové náramky navrhnuté špeciálne pre Apple Watch sú dostupné v 8 farebných prevedeniach. Pre ich výrobu je použitý kvalitný odolný nylón zaisťujúci bezpečné a pohodlné nosenie. Ich jednoduchú výmenu zabezpečuje oficiálny Apple lock systém. Nylónový náramok Nylon Wrist Band for Apple Watch je dostupný za odporúčanú koncovú cenu 29,99 eur s DPH na Slovensku a 829 Kč s DPH v Českej republike.

Dva typy ochranných puzdier slúžia ako ochrana pred poškrabaním alebo iným poškodením pri zachovaní plnej funkčnosti dotykovej obrazovky, tlačidiel a aj funkcií ako je senzor srdcového tepu a iné. Varianta SLIM má veľmi tenkú konštrukciu nenarúšajúcu design hodiniek Apple Watch. Mohutnejšia SILICON verzia odolá silným nárazom a pritom je veľmi ľahká. Obidva druhy ochranných puzdier sú dodávané v sade 5 kusov rôznych farieb. Pre dlhodobú a kompletnú ochranu displeja proti poškriabaniu je určený Screen Protector. Balenie obsahuje 3ks fólie z vysoko odolného a priehľadného materiálu pre neobmedzené dotykové ovládanie. Ochranné puzdro Slim Case 5-pack for Apple Watch je dostupné za odporúčanú koncovú cenu 17,99 euro s DPH na Slovensku a 499 Kč v Českej republike, Silicon Case 5-pack for Apple Watch za 14,99 euro s DPH na Slovensku a 419 Kč s DPH v Českej republike a ochranné fólie Trust Urban Screen Protector 3-pack for Apple Watch za 14,99 euro s DPH na Slovensku a 429 Kč s DPH v Českej republike.

Pre uloženie a nabíjanie hodiniek Apple Watch doma či v zamestnaní slúži hliníkový stojan v kompaktnom štýlovom designe s protišmykovými gumovými nožičkami. Na cesty je potom určený jednoduchý a funkčný držiak do ventilačného otvoru v kabíne automobilu. Obidva sú uspôsobené pre pripojenie magnetického kábla dodávaného spolu s hodinkami. Nabíjací stojan Aluminiom Charging Stand for Apple Watch je dostupný za odporúčanú koncovú cenu 29,99 euro s DPH na Slovensku a 429 Kč s DPH v Českej republike a držiak do automobilu Charging Car Holder for Apple Watch za 19,99 euro s DPH na Slovensku a 549 Kč v Českej republike.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk