Príslušenstvo Trust s konektormi USB typu C

Príslušenstvo Trust s konektormi USB typu C

 

Spoločnosť Trust uvádza na trh portfólio zariadení s moderným konektorom USB typu C. Nadväzuje tak na produkty od spoločností Google, Apple či Dell osadených týmto rozhraním.

Nový konektor USB typu C prináša oproti svojim predchodcom nielen menšiu veľkosť a užívateľsky prívetivý "obojstranný" dizajn, ale tiež schopnosť nabíjať zariadenia a prenášať dáta medzi nimi rýchlejšie. V nadväznosti na tento fakt a vzrastajúcu popularitu rozhrania USB typu C uvádza Trust na trh široké portfolio kompatibilných produktov. Patrí medzi ne ako bežné príslušenstvo, tak aj redukcie, adaptéry a rozbočovače. V rámci ponuky Trust sú tak už teraz dostupné napríklad:

  • „USB Type-C to VGA“ a „USB Type-C to HDMI“ redukcie umožňujúce pripojiť nieUSB obrazový signál ku konektoru USB-C a prepojiť tak moderný notebook či iné USB-C zariadenie s klasickým televízorom, monitorom či projektorom.
  • „USB Type-C Cardreader“ čítačku kariet pre zjednodušenie prenosu dát z pamäťových kariet typu napr. microSD, SD, MS Duo do zariadení s USB typu C.
  • A nezabudlo sa samozrejme ani na najbežnejší USB konektor typu A a to napríklad rozbočovačom „USB Type-C to USB3.1 Converter“ pre jedno zariadenie alebo „USB Type-C 4Ports USB3.1 Hub“ až pre 4 zariadenia.
  • V rámci ponuky klasických produktov je už možné zakúpiť kompaktnú myš „USB Type-C retractable mini mouse“. Je prispôsobená pre pravákov aj ľavákov a vďaka svojej nízkej hmotnosti, veľkosti a zaťahovaciemu káblu je vhodná na cesty.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk