Herný headset Trust GXT 363 s priestorovým 7.1 zvukom a podsvietením

Herný headset Trust GXT 363 s priestorovým 7.1 zvukom a podsvietením

 

Spoločnosť Trust predstavuje nové herné slúchadlá Trust GXT 363 7.1 Bass Vibration Headset. Nový produkt značky Trust Gaming ponúka priestorový zvuk, výkonné 50mm meniče a výrazné podsvietenie.

Mohutný herný headset s veľmi pevnou konštrukciou je čierno-modrej farby s pochrómovanými doplnkami v tvare písmena T. Plastové prevedenie je ozvláštnené zaujímavou matnou povrchovou úpravou pripomínajúcou brúsený kov. Nevšedný design dokresľujú modro podsvietené mušle a mikrofón. Pohodlnosť pri nosení zaisťujú velké polstrované náušníky aj mäkký hlavový most.

Headset je plne nastaviteľný. V klasickej flexibilnej konštrukcii pohyblivých náušníkov je kovové vystuženie. Slúchadlá disponujú výkonnými aktívnymi 50mm meničmi s vibračnými basmi, reprodukujúcimi kvalitný 7.1 priestorový zvuk, a pohyblivým neodímateľným mikrofónom.

Pripojenie je riešené pomocou USB konektoru. Na 3 m dlhom opletenom kábli je umiestnené ovládanie hlasitosti s funkciami rýchlého stlmenia zvuku, stlmenia mikrofónu, vypnutie podvietenia a tlačidlo pre kontrolu vibrácií v dvoch úrovniach intenzity.

Trust GXT 363 7.1 Vibration Headset je k dispozícii na trhu za odporúčanú koncovú cenu 89,99 Eur s DPH na Slovensku a 2499 Kč s DPH pre Českú republiku.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk