Aké novinky uviedol Creative na slovenský trh?

Aké novinky uviedol Creative na slovenský trh?

 

Vo štvrtok 10. septembra sa konala tlačová konferencia spoločnosti Creative, na ktorej spoločnosť uviedla novinky pre slovenský a český trh. Čo si pre nás spoločnosť pripravila? Očarí vás niektorá z noviniek?

Creative E-MU XM17

Ide o pár vysoko výkonných pasívnych regálových reproduktorov, špeciálne vytvorených pre najnovšie ocenený audio zosilňovač a USB DAC - Sound Blaster® X7. Reproduktory E-MU XM7 ponúkajú prémiové na mieru navrhnuté meniče so špeciálnou konštrukciou skrine reproduktora a kvalitnou drevenou povrchovou úpravou. Využitím odborných skúseností E-MU v oblasti reproduktorov a dizajnu monitorov sa môžu tieto pasívne regálové reproduktory pýšiť vysokým dynamickým rozsahom a ohromujúcou zvukovou scénou vytvárajúcou najpokročilejší Sound Blaster dnešnej doby.

Creative Sound Blaste Free

Najnovší multifunkčný prenosný Bluetooth reproduktor s dvoma neodymovými meničmi a duálnymi pasívnymi radiátormi, ktoré ponúknu masívny zvuk so silnými basmi. Vďaka duálnemu prehrávaniu môže byť reproduktor Sound Blaster FRee položený horizontálne pre široké stereo vyobrazenie zvuku alebo vertikálne pre 360 ° zvuk. Reproduktor Sound Blaster Free má rozsiahle možnosti pripojenia. To znamená bezdrôtové Bluetooth rozhranie pre smartfóny a tablety, USB pripojenie pre PC alebo Mac, rovnako ako aj možnosť analógového pripojenia cez Aux-in.

Creative Sound BlasterX G5

Sound BlasterX G5 je externá zvuková karta, ktorá prichádza so vstavaným viacjadrovým procesorom SB-Axx1 pre hardvérovo vylepšený zvuk s SBX Pro Studio a zmenu hoci aj základného stereo zvuku do priestorového 3D zvuku v slúchadlách. Sound BlasterX G5 tiež podporuje viackanálový obsah, pretože poskytuje skutočné 7.1 audio pre maximálne realistický priestorový zvuk. Sound BlasterX G5 zostavený s presnosťou audiofilných komponentov je tiež 24-bit/192kHz, 120dB USB DAC a slúchadlový zosilňovač s výstupnou 2,2 ohmovou impedanciou pre prehrávanie vo vysokom rozlíšení.

Creative SoundBlasterX H7 a H5

Vlajková loď nového radu Sound BlasterX vytvoreného pre náročných hráčov, slúchadlá Sound BlasterX H7 kombinujú komfort a odolnosť s najlepším možným zvukovým výkonom. Náhlavná súprava podporuje USB pripojenie pre bezstratový digitálny zvuk vo vysokom rozlíšení a 7.1 priestorový zvuk, ktorý vás pohltí do hry. Každý detail dizajnu bol preskúmaný na základe spätnej väzby od profi hráčov, rovnako ako aj funkcie, ktoré trh vyžaduje. Dve z najdôležitejších vlastností hráčskych slúchadiel sú odolnosť a pohodlie. Sound BlasterX H7 májú vo svojej podstate zjednodušený dizajn: menej dielov, čo znamená menšiu váhu a vysokú flexibilitu, jednoliaty vystúžený oceľový most obopínajúci hlavu pre precízne a pohodlné nosenie. Náušníky sú lemované plyšom, vymeniteľnými koženými vankúšikmi s pamäťovou penou pre zabezpečenie dlhotrvajúceho pohodlia.

K dispozícii je aj model Sound BlasterX H5 - káblový variant profi slúchadiel Sound BlasterX H7. Slúchadlá Sound BlasterX H5 si zachovávajú DNA vlajkovej lode Sound BlasterX H7, ale bez USB konektivity a podsvietenia náušníkov. Model je vyrobený z rovnako prémiových materiálov a meničov, pričom každá časť náhlavnej súpravy je vyrobená s tým, aby používatelia mohli cítiť, počuť a vychutnať si ich.

Creative SoundBlasterX P5

Slúchadlá Sound BlasterX P5 ako menšie a ľahšie riešenie náhlavnej súpravy s vylepšenou izoláciou sú zostavené z dvoch vyladených veľmi citlivých 7mm FullSpectrum meničov s bassreflexmi pre hlboké basy a čisté výšky, a vysoko výkonným viacsmerovým mikrofónom na kábli pre optimálne zachytenie hlasu. Na rozdiel od iných ťažkých basových herných slúchadiel do uší s mikrofónom, ich dobre vyvážený zvuk ponúka širokú zvukovú škálu s rýchlou odozvou, ktorá poskytuje hráčom taktickú výhodu vďaka schopnosti vnímať stopy, hĺbky a rozmiestnenie úplne presne. Slúchadlá sú vyladené tak, aby zintenzívnili zážitok z počúvania, pričom hráčom umožňujú vychutnať si úžasnú kvalitu detailov počas hrania hier dlhé hodiny bez únavy. Slúchadlá Sound BlasterX P5 nastavujú nový štandard audiofilných slúchadiel do uší pre hry, pričom prinášajú silný zvuk aj pri nízkych hlasitostiach.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk