TP-Link Tapo C520WS: Bezpečnostná Wi-Fi kamera s precíznym nočným snímaním

Spoločnosť TP-Link, popredný dodávateľ sieťových produktov a riešení pre múdru domácnosť, predstavuje ďalšiu novinku na poli domáceho zabezpečenia. Múdra vonkajšia Wi-Fi kamera Tapo C520WS s vertikálnou aj horizontálnou rotáciou poskytuje krištáľový obraz cez deň a precízne plnofarebné videnie v noci. Spolu s inteligentným rozpoznávaním osôb a nastaviteľným zvukovým a svetelným alarmom zaisťuje vysoko sofistikovaný spôsob domovej ochrany.

 

Xiaomi predstavuje Xiaomi Watch 2 Pro a Smart Band 8

Spoločnosť Xiaomi predstavila svoj najnovší rad špičkových inteligentných zariadení vrátane hodiniek Xiaomi Watch 2 Pro a náramku Xiaomi Smart Band 8, ktoré boli vyvinuté s cieľom poskytnúť používateľom konektivitu spolu s vlajkovými smartfónmi radu Xiaomi 13T. Tieto inovatívne zariadenia nanovo definujú spôsob, akým používatelia využívajú technológie na podporu ich zdravia a wellness a športových výkonov, čím zvyšujú každodenný komfort a efektivitu.

 
RECENZIA: LOGITECH G PRO X TKL LIGHTSPEED - Od športovcov a nielen pre športovcov

RECENZIA: LOGITECH G PRO X TKL LIGHTSPEED - Od športovcov a nielen pre športovcov

Predtým než začnem, určite sa hodí pripomenúť, že označenie TKL nemá symbolizovať skratku pre Tatranské kúpele Lučivná, ale ide o skrátený anglický prepis odrezania numerického bloku. Kúpou TKL klávesnice sa tak pri používaní kalkulačky odsudzujete na interakciu pomocou dvoch prstov súčasne, čo však netreba vnímať ako negatívum voči kalkulačkám. Veď ako nás naučil istý kultový anglický seriál, všetky kalkulačky idú do kremíkového neba.

 
RECENZIA: BELKIN BOOSTCHARGE POWER BANK 10K - Skvelý pomocník na cesty

RECENZIA: BELKIN BOOSTCHARGE POWER BANK 10K - Skvelý pomocník na cesty

Powerbanky sú skvelým doplnkom mobilných telefónov a všeobecne prenosných zariadení, ktoré využívajú elektrickú energiu z integrovanej batérie. V dnešnej dobe ich však existuje obrovské množstvo a naozaj si máme z čoho vyberať ako po kvalitatívnej, tak aj po cenovej stránke. Ich využiteľnosť je zrejmá hádam každému, no výber tej správnej môže byť celkom ťažký najmä pre náročnejších používateľov. V tejto recenzii sa preto pozrieme na powerbanku od známej spoločnosti Belkin, ktorá by mohla byť vaším novým praktickým doplnkom na cestu.

 
RECENZIA: MSI G274QPF-QD - To nie je kód od trezoru

RECENZIA: MSI G274QPF-QD - To nie je kód od trezoru

Nedávno mi len tak zo žartu napadlo, že by som na základe svojich skúseností mohol zostaviť akýsi rebríček najnezrozumiteľnejších hardvérových produktov na svete, avšak krátko nato som si uvedomil, že prvé dve miesta by suverénne opanovala zobrazovacia technika. Televízory a monitory sú totiž už roky rokúce poriadne mätúce zariadenia, teda v zmysle kódového označenia, a aby sa v tom, už aj tak šialenom, guláši z písmeniek a čísiel nevyznal ani len ten, čo s nimi reálne pracuje, tak firmy to celé navyše komplikujú odlišným kódovaním pre jednotlivé trhové regióny. Preto neberte nadpis ďalšej recenzie ako kód do trezoru národnej banky Slovenska, keďže ten je jednak NBU123, a potom vyššie označená kódová variácia na nedokončenú sonátu v sebe jasne skrýva skratku k hodnoteniu ďalšieho zaujímavého monitoru od MSI.

 

Genesis Trit 600 je komfortné a inovatívne herné kreslo s nosnosťou až 150 kg a s RGB podsvietením

Herné kreslo Genesis Trit 600 RGB je skutočný trón navrhnutý pre náročných hráčov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu, maximálny komfort a očakávajú inovatívne riešenia. Široká funkčnosť poteší aj profesionálnych hráčov a RGB podsvietenie premení hernú zostavu v úžasné miesto na vedenie virtuálnych bitiek.

 

Spoločnosť Western Digital spája umenie a technológie v nových riešeniach pre profesionálov audiovizuálnej tvorby

Spoločnosť Western Digital predstavuje nové riešenia značky SanDisk® a rad SanDisk Professional. Novinky obohacujú ekosystém riešení pre ukladanie digitálneho obsahu pre streamovací, mediálny a zábavný priemysel.

 
RECENZIA: Huawei Watch GT 4 - Elegancia, s akou sa radi spotíte

RECENZIA: Huawei Watch GT 4 - Elegancia, s akou sa radi spotíte

V nadväznosti na moju nedávnu reportáž z predstavenia úplne nového modelu inteligentných hodiniek série GT od Huawei, si dnes môžeme prehodiť tie pomyselné klapky s nápismi „report“ na „recenzia“. Watch GT 4 sa mi v čase písania tohto textu na ruke skutočne udomácnili natoľko, že si dovolím na margo ich kvality povedať aj niečo viac než len obligátne áno alebo nie. Čínsky koncern, u nás dnes stále nezmyselne spojovaný s úpadkom predaja ich mobilných telefónov, totižto oslavuje desať rokov produkcie vysoko kvalitnej nositeľnej elektroniky a práve model GT 4, či už v pánskej alebo dámskej verzii, je akýmsi uchopiteľným podpisom celej tej dekády. Huawei jednoducho vie, ako osloviť záujemcov o inteligentné hodinky a bezdrôtové slúchadlá a inak tomu nie je ani v prípade 46 mm verzie GT 4, o ktorých vám teraz poviem trochu viac.

 
RECENZIA: Nextbase 622GW - Prienik

RECENZIA: Nextbase 622GW - Prienik

O bezpečnosti na cestách sme sa s vami, našimi vernými čitateľmi a podporovateľmi, naposledy rozprávali pár čísiel dozadu. Vtedy som vám ja osobne, prostredníctvom recenzie na palubnú kameru Nextbase 522GW, referoval o jej celkovej využiteľnosti na cestách, ale dokonca aj počas parkovania. Medzi časom sa aj u mňa udialo klasicky niekoľko zaujímavých pracovných odbočiek a okrem toho, že som dostal na mesačný test aj vlajkovú loď 622GW, o ktorej vám zakrátko budem čo-to referovať, rovnako som prijal ponuku na lokalizáciu oficiálnej webovej stránky tohto známeho anglického výrobcu. Nextbase to jednoducho s predajom svojich zariadení myslí vážne aj v lokálnych vodách, čo môžete správne vnímať, mimo kvality ich produktov, za jasné plus hodené na vašu osobnú misku váh. Dlhodobé prekladanie webového portálu Nextbase mi navyše dalo možnosť nazrieť oveľa hlbšie do histórie vývoja celého modelového radu kamier od tejto firmy a celý ten prienik využijem aj v nasledujúcich riadkoch.

 

Samsung predstavuje vynikajúci SSD disk 990 PRO

Spoločnosť Samsung Electronics, svetová jednotka vo vyspelých pamäťových technológiách, predstavila nový prírastok do radu SSD diskov 990 PRO s kapacitou 4 TB. V rade 990 PRO sú k dispozícii špičkové disky so zbernicou PCIe 4.0, technológiou Samsung V-NAND ôsmej generácie (V8) a vylepšeným ovládačom vlastnej výroby.

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk