Shopping Palace Bratislava prichádza s otvorením Y-Games jarnej hernej sezóny

Shopping Palace Bratislava prichádza s otvorením Y-Games jarnej hernej sezóny

Tešiť sa môžeš na free-to-play zóny, youtuberov, streamerov a zaujímavé súťaže.

Jarná herná sezóna sa začína už v sobotu 17.3. na akcii Shopping Palace Y-Games 2018. Bratislavské nákupné centrum na Zlatých Pieskoch a e-sport podujatie Y-Games 2018 spojili svoje sily a pripravili pre hráčov celodenný herný turnaj spojený s mnohými sprievodnými aktivitami - free-to-play zóny, youtuberi, streameri - Selassie, Naked Bananas, Dev1, Duklock, Zlý Zajo, Mishkin - autogramiáda, 1v1 zápasy, rozhovory s hosťami a súťaže o atraktívne ceny.

Shopping Palace Y-Games prináša jedinečnú príležitosť pre hráčov, ktorí by sa radi kvalifikovali zadarmo na herný turnaj Y-Games 2018. Stačí, ak porazíš súperov v niektorej z hier - CS:GO, Hearthstone, Clash Royale alebo FIFA 18 a vstupenka na najväčší slovenský e-sport turnaj môže byť tvoja. Okrem toho si tí najlepší odnesú zo Zlatých Pieskov zaujímavé ceny:

  • CS:GO - Adrenalínový pobyt vo veternom tuneli pre 5 osôb
  • FIFA 18 - Poukážka do športového obchodu BBalltown v hodnote 100€
  • Hearthstone - Automobil Honda na víkend s plnou nádržou
  • Clash Royale - Hodnotná cena od herného obchodu Progaming Shop

Prihlásiť sa do kvalifikácie môžeš tu (registrácia do turnaja v hre FIFA 18 je už uzavretá z dôvodu naplnenia kapacity). Hráči si nemusia priniesť vlastné zariadenia, tie budú zabezpečené na mieste (okrem Clash Royale, pri ktorom je potrebné mať svoje vlastné mobilné zariadenie).

Ak by si do Shopping Palace prišiel ako divák, nudiť sa nebudeš. Čaká na teba free-to-play zóna s mnohými počítačmi, konzolami, virtuálnou realitou a závodnými simulátormi. Okrem hrania si aj môžeš pokecať a pofotiť sa s hosťami - Selassie, Naked Bananas, Dev1, Duklock, Zlý Zajo, Mishkin. Navyše ich môžeš vyzvať na súboj 1v1.

Vstup na akciu je voľný a uskutoční sa 17.3. od 9:00 až do 20:30. Pre viac info sleduj oficiálnu udalosť na facebooku a dozvieš sa viac. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk