Ak nás Google chce presvedčiť o kvalite Stadie, tak takto to určite nepôjde
Gamescom

Ak nás Google chce presvedčiť o kvalite Stadie, tak takto to určite nepôjde

To, čo predviedli v poslednom Stadia Connect sa inak ako „slabý odvar“ označiť nedá.

Jemný hype. Asi tak by sa dalo charakterizovať oznámenie spoločnosti Google, že na Gamescome bude mať ďalší diel svojej show, Stadia Connect. Spoločnosť Google totiž musí ukázať hráčom, že to s hraním myslí vážne a že sa môžeme tešiť na veľké množstvo kvalitných hier.

Lenže, to čo vyprodukovali presvedčí asi málokoho. Áno, Stadia dostane počas vydania Cyberpunk 2077, Borderlands 3, Grid a Mortal Kombat 11. Áno, Stadia si zabezpečila časovú exkluzivitu na Orcs Must Die! 3 a plnú exkluzivitu na hru Gylt. Lenže.

Google mal vyše pol hodinu na to, aby ukázal dôvod, prečo by nás Stadia mala zaujímať. A počas drvivej väčšiny trvania show prakticky len znovu ukázali hry, ktoré prídu na Stadiu o ktorých sme to už vedeli predtým, lebo to isté ukázali na minulom Stadia Connect.

Sklamanie z tohto Stadia Connect bolo cítiť aj medzi fanúšikmi technológie. Ba čo viac, Google nám k tomu pripojil livestream plný sekania a artefaktov a ďalších technických problémov.

A človek sa sám seba spýta. Ako chce táto spoločnosť streamovať hranie, kde rozhoduje každá milisekunda, keď nie je schopná bez technických problémov spraviť jeden livestream? A prečo nám dookola ukazuje rovnaké hry, ktoré prídu na Stadiu? A prečo by sme sa o technológiu vôbec mali zaujímať?

Faktom zostáva, že tento Connect určite nenaplnil očakávania a takto to asi ďalej nepôjde. Ale uvidíme.

Každopádne, toto je zoznam hier, ktoré dostane Stadia buď v deň vydania služby, alebo v deň vydania hry

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk