Gamescom 2018: World of Tanks oslavuje tohtoročný Gamescom ďalším špeciálom

Gamescom 2018: World of Tanks oslavuje tohtoročný Gamescom ďalším špeciálom

Zľavy na všetko a možnosť získať jedinečné veci.

Ako pri každej väčšej hernej akcii sa do World of Tanks dostávajú špeciály plné zliav a misií. Zľavy na tanky a príslušenstvo sú nasledovné:

  • 50% zľava na tanky úrovne IV a V
  • 30% zľava na tanky úrovne VI a VII
  • 20% zľava na tanky úrovne VIII, IX a X
  • 15% zľava na prémiové tanky úrovne VIII
  • 50% zľava na príslušenstvo pre tanky

Okrem toho budete mať pri prvej výhre za deň s tankom 5-krát viac XP oproti normálnemu dvojnásobnému. Do Špeciálneho obchodu sa dostal Cromwell B, ktorý si môžete kúpiť od 25€. Spomedzi misií, ktoré môžete splniť sú všetky ľahké a oplatia sa splniť (splníte ich v podstate aj bežným hraním). V prvej máte za úlohu skončiť v 5 bitkách medzi 10 najlepšími hráčmi z vašeho tímu podľa XP, teda rátajú sa aj prehry. Odmenou sú osobné zálohy a jedlo na zlepšenie posádky pre každý národ (5 kusov pre každý národ). V druhej a tretej, ktoré sú prepojené máte udeliť z tankami úrovne vyššej ako IV 2000 damage nepriateľom. Po splnení tejto misie dostanete Gamescom žetón, s tým, že túto misiu môžete splniť 3-krát denne. V tretej misii využijete vaše žetóny na to, aby ste dostali miesto v garáži, špeciálnu Gamescom kamufláž (obrázok nižšie), skladajú optiku a automatické hasiace prístroje, veľké lekárničky a veľké opravy.

 

Čas na splnenie týchto misií máte do 27. augusta do 7:00 ráno nášho času. A ak sa vám zapáčilo niečo vo Wargaming Store, tak máte zľavu 25% na všetko po použití kódu "ILOVEGAMESCOM". Kód platí do 9. septembra. 

Zdroj: worldoftanks.eu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk