Gamescom 2017: Sea of Thieves bude podporovať crossplay medzi platformami

Gamescom 2017: Sea of Thieves bude podporovať crossplay medzi platformami

PC hráči sa budú môcť zahrať na pirátov spolu s tými, ktorí dávajú prednosť hraniu na Xbox One.

Sea of Thieves je jedna z pár pirátskych hier, ktoré upútali našu pozornosť počas E3 2017. V posledných dňoch bolo o hre odhalených zopár nových informácií, z čoho najzaujímavejšia je podpora crossplayu. Momentálne to spôsobuje v rámci vývoja menšie komplikácie s balansovaním vlastností v hre, nakoľko podľa testov sú PC hráči o niekoľko percent lepší v zabíjaní nepriateľov než hráči na Xbox One, no vývojári sľubujú, že plnohodnotný crossplay bude dostupný už pri vydaní. Všetci hráči budú preskúmavať rovnaký svet, stretnú rovnakých nepriateľov a medzi verziami hry nebudú existovať žiadne významné rozdiely, ktoré by daným hráčom zmenili zážitok z hry.

Hra je zameraná na multiplayerový zážitok, kde so spoluhráčmi tvoríte jednu pirátsku posádku a spoločne bojujete proti iným lodiam a pirátom, alebo hľadáte stratené poklady na neobývaných ostrovoch. Možnosť dostať do hry čo najviac ľudí je teda základ a spojenie Windows 10 a Xbox One hráčov je dobrý základ toho, ako to dosiahnuť.

Sea of Thieves vychádza na PC a Xbox One niekedy budúci rok.


   Všetko o Gamescome 2017 nájdete v našej špeciálnej rubrike – gamescom.gamesite.sk.

Pozrite si aj naše fotografie z Kolína po prílete do Nemecka. Všetky zábery, vrátane videí a LIVE streamov, nájdete na oficiálnej facebookovej stránke portálu Gamesite.sk!


Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk