Gamescom 2016: The Machines of War prichádzajú do Heroes of the Storm

Gamescom 2016: The Machines of War prichádzajú do Heroes of the Storm

Konečne sa dočkáme Starcraft máp, pribudnú aj noví hrdinovia.

Včera Blizzard na Gamescome odhalil nový event, ktorý smeruje do Heroes of the Storm. Má názov Machines of War a prinesie do hry dlho očakávané Starcraft mapy, dvoch nových hrdinov a množstvo skinov a mountov. No poďme pekne po poriadku.

Začnem novými bojiskami. Nexus a Koprulu Sector sa spojili a vytvorili tak dve nové Starcraft mapy: Braxis Holdout a Warhead Junction. Každá mapa bude mať svoje špecifické úlohy. V Braxis Holdout budú hráči obsadzovať majáky, aby privolali armádu Zergov skôr ako nepriateľský tím. Tak svojich oponentov prinútia bojovať na viacerých frontoch naraz. V druhej mape – Warhead Junction – sa budú tímy snažiť zozbierať výbušnú hlavicu a privolať ničivý taktický útok na miesto podľa ich výberu.

K mapám sa pridajú aj dvaja noví hrdinovia. Prvý z nich pochádza z rovnakého univerza ako spomínané mapy, teda zo Starcraftu, a je ním Alarak. Ten zaujme pozíciu assassina, poskytne veľké množstvo poškodenia a dobrú mobilitu. Druhou hrdinkou bude Zarya z Overwatch. Pridá sa tak k osamotenej Tracer, ktorá doteraz jediná v HoS hájila farby najnovšieho Blizzard titulu. Zarya by mala mať (rovnako ako v Overwatch) hybridnú pozíciu warriora a supporta vďaka štítom, ktoré môže zoslať na svojich spojencov a na seba.

Samozrejme, ako s každou väčšou udalosťou, aj tentokrát prídu do Nexu aj nové skiny či mounty. Alarak okrem Master skinu dostane ešte aj Herald of the N’zoth skin, rovnako aj Zarya sa zaodie do veľmi pekného skinu Thunder Guard. Nových verzií výzoru sa dočkajú ešte aj Kerrigan, Rexxar a The Butcher. Pribudnú aj dva nové mounty - Ghost Speeder a Obsidian Cyberwolf.

Uvedený nový obsah bude postupne doplnený do hry počnúc dátumom 13. september, kedy by sa mal celý event Machines of War začať. Ak by niekto chcel mať skorší prístup k takmer všetkým novým skinom a mountom, bude k dispozícií Machines of War Bundle. Ten obsahuje hrdinu Alaraka a všetky uvedené skiny a mounty (samozrejme s výnimkou Zarye, tá príde do Nexu až 27. septembra). Musím upozorniť, že Obsidian Cyberwolf a Ghost Speeder sa budú dať kúpiť iba v rámci Machines of War Bundle a Queen of Ghosts Kerrigan Bundle.

13. september je teda deň, keď sa začne Starcraft mánia v Heroes of the Storm. Zároveň však tento dátum označuje ukončenie prvej sezóny Ranked Play, ktorá bola na základe žiadosti hráčov predĺžená.

Zdroj: battle.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk