Gamescom 2016: Novinky od Creative na tohtoročnom veľtrhu

Gamescom 2016: Novinky od Creative na tohtoročnom veľtrhu

Creative ukáže svoj rad nových herných periférií Sound BlasterX na premiére Nemeckého herného veľtrhu gamescom 2016.

Predpremiéra produktov

  • Úplne nový systém herných reproduktorov 2.1 USB so vstavanou zvukovou kartou/DAC a 16,8 miliónmi farieb reakčného systému osvetlenia Aurora. Systém poskytuje špičkový výkon o sile 120W.
  • Unikátny all-in-one zvukový systém pod monitor so zosilneným dizajnom, vyznačujúci sa sofistikovaným 5-meničovým riešením poskytuje pohlcujúci a miestnosť vyplňujúci zvuk. Zvukový systém tiež prichádza so vstavaným procesorom Sound Blaster a 16,8 miliónmi farieb reakčného systému osvetlenia Aurora.
  • Úplne nová plne programovateľná profesionálna mechanická herná klávesnica radu Sound BlasterX so 16,8 miliónmi farieb reakčného systému osvetlenia Aurora.
  • Úplne nová vysokorýchlostná presná herná myš radu Sound BlasterX s ľubovoľným nastavením odozvy a krásnymi obrysmi 16,8 milióna farieb reakčného systému osvetlenia Aurora.

Herná zóna BlasterX

Na stánku Creative budú mať účastníci tiež šancu vyskúšať si slúchadlá a vysoko výkonné herné súpravy Sound BlasterX v špeciálnej hernej zóne BlasterX. Účastníci budú mať možnosť denne si zahrať herné prestrelky s poprednými európskými a americkými eSports tímami, ako sú Epsilon eSports a compLexity Gaming tím. Herná zóna bude podporená v spojení s popredným predajcom počítačového hárdvéru v Nemecku Caseking.de a spoločnosťou Creative a taktiež bude obsahovať prémiové high-endové herné kreslá značky noblechairs, ktorých dizajn bol inšpirovaný interiérom luxusných športových vozidiel – všetko navrhnuté v Nemecku.

Celú radu Sound BlasterX, rovnako ako aj pripravované zvukové systémy a periférie budú predstavené na veľtrhu gamescom 2016, v Kolíne, Nemecko, v hale 10.1, Booth C072/D072.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk