Gamescom 2016: Square Enix odhaľuje, čo môžeme očakávať vo výročnej edícii Rise of the Tomb Raider

Gamescom 2016: Square Enix odhaľuje, čo môžeme očakávať vo výročnej edícii Rise of the Tomb Raider

Akčný titul Tomb Raider slávi tento rok svoje 20. narodeniny, a preto sa nám tvorcovia rozhodli ponúknuť výročnú verziu titulu Rise of the Tomb Raider s podtitulom 20 Year Celebration. Na Gamescome sme taktiež mohli vidieť nové screenshoty z hry, ktoré nám ukázali, čo môžeme očakávať. 

Edícia by mala obsahovať niekoľko noviniek a my sa na ne pozrieme prostredníctvom nových záberov. Prvou novinkou bude nová kapitola príbehu s názvom Blood Ties. Kapitola by sa mala podľa všetkého odohrávať v jej vlastnom panstve. O čo bližšie tam pôjde však zatiaľ zostáva záhadou.

Fanúšikovia zombie módov a podobných hier, v ktorých ide predovšetkým o prežitie, sa isto potešia novému Lara´s Nightmare módu.

No a na záver jedna novinka pre pamätníkov. Classic Lara model postavy, ktorý prenesiete do tohto nového titulu. Mix starého a nového môže byť pre niekoho nostalgický, pre iného zas komický. Čo na to poviete vy? 

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration príde na trh 11. októbra a to pre platformy Xbox One, PC a PlayStation 4, pričom kapitola Blood Ties by mala mať aj VR podporu. 

Zdroj: vg24.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk