Gamescom 2015: Heroes of the Storm sa privíta nových hrdinov a battleground

Gamescom 2015: Heroes of the Storm sa privíta nových hrdinov a battleground

Hoci veľkú prezentáciu bude mať Blizzard až dnes večer, už teraz je ale známe niečo z nadchádzajúcich plánov. Je to online trailer na najnovší prírastok medzi hrdinov, monka s menom Kharazim. Okrem neho sa do hry toho chystá viac.

Kharazim je zaujímavý už len preto, že je to prvý Diablo support charakter v hre. Na prvej úrovni si bude namiesto klasických talentov vyberať jeden z troch traitov - Iron Fists, ktorý zvýši bonus attack damage, Transcendence, ktorý mu umožní liečiť sa cez melee combat a Insight, ktorý mu umožní lepšie regenerovať manu a je to akýsi mix medzi ofenzívnym a defenzívnym zameraním. Bude mať dve heroic ability: Seven Sided Strike, jej efekt bude 7 silných úderov, ktoré budú smerované na najsilnejšieho nepriateľa v dosahu. Druhou je Divine Palm. Tá okolo spojenca vytvorí auru a ak spojenec zomrie počas jej trvania, oživí sa.

Ďalším oznámeným hrdinom je starý známy Rexxar. Pôjde o prvého ranged warriora v hre. Po boku s ním bude bojovať medvedica Misha. Hráč ju nebude môcť priamo ovládať, ale cez schopnosti jej bude môcť dať rozkaz. Bude útočiť na nepriateľov, absorbovať zranenia a podobne. Keď však Misha zomrie, Rexxar bude ľahko zraniteľný.

Treticu nováčikov uzatvára Artanis, vodca rasy Protoss. Aj jemu je priradené prvenstvo, bude to prvý warrior zo StarCraft univerza, za ktorého si hráči v Heroes of the Storm zahrajú. Zatiaľ nie sú známe podrobnosti o tom, ako sa bude hrať.

Popri nových hrdinoch si ale Blizzard pre hráčov chystá aj ďalšie mapy. Infernal Shrines je battleground tematicky ladený do sveta Diablo. Značne sa podobá na novú mapu Battlefield of Eternity a na internete sa spustilo trochu kritiky voči tomu, že mapa používa modely a iný obsah z Battlefield of Eternity. Čo sa týka hrania, tak táto mapa oproti terajšej Diablo mape ponúkne hráčom tri lajny. Hlavným objektívom na mape budú tri svätyne. Hráči ich budú môcť obsadiť a ak sa im to podarí, zo svätyne vyjde Punisher a pôjde bojovať na príslušnej lajne.

Viac sa toho určite dozvieme na večernej prezentácii Blizzardu a vývojári sľubujú, že nový obsah bude odhalený aj počas piatkového Heroes of the Strom streamu, čiže nedočkaví fanúšikovia sa majú na čo tešiť.

Zdroj: gamescom 2015, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk