Gamescom 2015: Trailer pre Star Wars: The Old Republic - Knights of The Fallen Empire predstavuje Outlandera

Gamescom 2015: Trailer pre Star Wars: The Old Republic - Knights of The Fallen Empire predstavuje Outlandera

Najnovšie rozšírenie pre Star Wars: The Old Republic nesie názov Knights of The Fallen Empire. Dočkáme sa ho 27. októbra a krátky trailer z Gamescom 2015 nám dáva malú ukážku toho, ako bude vyzerať príbeh a postava Outlandera, za ktorého budú hráči hrať.

Príbeh rozšírenia sa bude zameriavať na veterána Galaktickej vojny, spomínaného Outlandera. Hráči si budú môcť vybrať, či chcú do príbehu preniesť svoje existujúce postavy alebo si vytvoriť novú, ktorá automaticky dostane level 60. Podľa slov vývojárov by malo byť toto rozšírenie návratom ku koreňom Bioware príbehov a hráči sa majú na čo tešiť. Príbeh Knights of The Fallen Empire dá hráčom mnoho možností, ako sa zachovať, bude plný morálnych rozhodnotí a hráči sami rozhodnú, či ich Outlander bude hrdina alebo temný zloduch.

Hlavný príbeh bude rozdelený do kapitol a pri vydaní bude dostupných iba prvých deväť, ostatné budú vydané neskôr. Aktuálni subscriberi dostanu týchto deväť kapitol zdarma a hráči, ktorí budú aktívni najneskôr od 10. augusta dostanú zadarmo nového companiona Nica Okarra.

Zdroj: gamescom 2015, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk