Keanu Reeves nie je v Cyberpunku 2077 iba reklamnou tvárou. Je dôležitou postavou
E3

Keanu Reeves nie je v Cyberpunku 2077 iba reklamnou tvárou. Je dôležitou postavou

Palec hore za tento prístup.

Asi najpríjemnejším prekvapením tohtoročných E3 konferencií bol Keanu Reeves, ktorý nám predstavil dátum vydania Cyberpunku a predstavil aj prítomnosť svojej postavy. Internet začal šalieť, pretože „John Wick bude v Cyberpunku 2077,“ no hlasy skeptikov sa začali ozývať, že ide iba o šikovný marketingový trik vývojárov, ktorý im pomôže predať viac kópií hry a Reevesova postava nebude mať v príbehu veľkú úlohu.

Vyzerá to však tak, že opak je pravdou. Keanu Reeves bude totiž v hre hrať postavu Johnnyho Silverhanda, ikonickú postavu z table-top RPG hry Cyberpunk 2020. Jeho postava bola v table-top verzii hry charakterizovaná ako Rockerboy, čo by sme si v D&D univerze mohli predstaviť ako barda.

Z hľadiska hrateľnosti to navyše znamená, že Keanu Reeves nebude mať v hre iba nejaké trápne cameo, ale pôjde o vášho herného spoločníka rovnako ako Jackie z minuloročného gameplayu.

A mimochodom, ak sa vám Keanu zdal počas svojho E3 segmentu trochu vykoľajený, tak podľa šéfa Xbox divízie Phila Spencera bol vykoľajený reakciou publika: „Hovoril som s ním predtým ako mal ísť na pódium a povedal som mu, že to nie je tradičné korporátne podujatie. Povedal som mu „Pôjdeš vonku a ľudia budú šalieť.“ A on na to: „Okay, to je cool.“

„Myslím si, že bol vykoľajený reakciou publika. A miloval som, ako si to užíval a keď skončil, prišiel dozadu a povedal iba „Wow!“

Keď sme však pri téme Cyberpunku 2077. Ako všetci dobre viete, novinári, ktorí sú na E3 majú možnosť vidieť kúsok z hrania hry. Verejnosť však tento kúsok z hrania neuvidí. Teda, minimálne najbližšiu dobu. Vývojári tvrdia, že tento úsek hrateľnosti zverejnia pre všetkých najskôr počas tohtoročného Gamescomu.

Cyberpunk 2077 má dátum vydania naplánovaný na 16. apríla 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk