E3 2019 pod drobnohľadom: Ubisoft
E3

E3 2019 pod drobnohľadom: Ubisoft

Mnoho nových, ale aj starých hier.

Tradične zábavná konferencia, ktorá sa občas trafí do vkusu a občas nie. To býva na E3 Ubisoft. Niekedy im máte chuť dať facku za to čo vymysleli a niekedy zas tlieskate hrám, ktoré predstavujú. Každopádne, tento francúzsky vydavateľ rastie každým rokom. Produkuje čoraz populárnejšie hry a série a preto budú všetky oči namierené na ich konferenciu. Aby sme sa dozvedeli, čo môžeme a čo nemôžeme od nich očakávať v nasledujúcich mesiacoch.

Našťastie. Alebo nanešťastie. Zdá sa, že PR oddelenie Ubisoftu a má viac dier ako ementál, takže drvivú väčšinu obsahu konferencie vieme odhadnúť. A navyše, pomohol nám priamo aj Ubisoft videom, ktoré uverejnil. Takže. Čoho sa dočkáme na Ubisoft E3 2019 konferencii?

ČO URČITE UVIDÍME

Watch Dogs Legion. Špekulácie o tohtoročnom treťom pokračovaní série Watch Dogs sa dostali do takého štádia a intenzity, že Ubisoft to vzdal a priznal existenciu hry a taktiež aj to, že hra bude zasadená do Londýna. Jeden Tweet to všetko prezradil.

Ghost Recon: Breakpoint. Aj keď Breakpoint sa z nejakého neznámeho dôvodu dočkal oznámenia ešte pred E3 pochybujeme, že tohtoročný kôň Ubisoftu ostane na konferencii bez povšimnutia. Táto hra, spolu s Watch Dogs majú pri absencii Assassin’s Creed potiahnuť zisky Ubisoftu na jeseň a preto im spoločnosť dopraje toľko priestoru, koľko potrebujú.

Aktualizácie už vydaných hier. Nové sezóny pre Rainbow Six Siege, For Honor a The Division 2 dávajú pádny dôvod na to, aby nám Ubisoft predstavil viac.

ČO PRAVDEPODOBNE UVIDÍME

Tanečné číslo. To je taká milá tradícia Ubisoftu. Mať tanečné číslo, ktorým sa predstaví nový diel Just Dance. Nepochybujeme, že sa ho dočkáme aj teraz, no len pre istotu to padá do kategórie „pravdepodobne.“

Pioneer. Ak ste o tejto hre nikdy nepočuli, ani sa vám nečudujeme. Nikdy ešte nebola ohlásená. Bol to však projekt na ktorom pracovalo štúdio Ubisoft Montreal. Projekt bol však „zrušený“ a prepracovaný do formy kooperatívnej strieľačky postavenej na engine z Rainbow Six: Siege. Hra bude údajne predstavená ako úplne nová IP.

Orpheus. Druhý tajný projekt Ubisoftu. Má ísť o akčnú adventúru, ktorá je inšpirovaná hrou The Legends of Zelda: Breath of the Wild. Nič viac o nej zatiaľ nevieme. Orpheus je taktiež iba kódové označenie projektu, nie názov hry.

Roller Champions. Taktiež ešte neoznámený projekt, ktorý leakol Ubisoftu pred týždňom. Malo by ísť o športovú hru od tvorcov Steep. Nič viac však nevieme.

ČO MOŽNO UVIDÍME

Nový Splinter Cell. Osobne som voči odhaleniu nového dielu série Splinter Cell veľmi skeptický. Protichodné leaky, ohlásenia a oznámenia prichádzajú so železnou pravidelnosťou a tento rok nebol iný. Už niekoľkokrát sme sa dočkali rôznych leakov, ktoré prezradzovali návrat Sama Fishera. Osobne mám však pocit, že sa opäť musíme pripraviť na sklamanie.

ČO URČITE NEUVIDÍME

Beyond Good & Evil 2. Vývojári tejto očakávanej hry prezradili, že tento rok ich na E3 čakať nemusíme, pretože sa ich nedočkáme. Hra je stále v plnej produkcii a realisticky je jej vydanie možné skôr v roku 2020 alebo 2021.

Skull & Bones. Niekoľkokrát odkladaná pirátska hra od Ubisoftu sa nie a nie dostať blízko vydaniu. Pôvodne sme sa jej mali dočkať ešte v roku 2018, no ani tento rok nám neobšťastní svojou prítomnosťou. Objavujú sa informácie, že vývoj v štúdiu Ubisoft Shanghai nejde až tak podľa predstáv.

Assassin’s Creed: Ragnarok. Tento rok sa novej Assassin’s Creed hry nedočkáme. Lenže vďaka nešikovnosti Ubisoftu vieme, že hra sa chystá k Vikingom a je plánovaná na rok 2020 ako cross-gen hra. Tento rok teda dostanú priestor iné hry.

Konferencia Ubisoftu začína 10. júna od 22:00. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk