E3 2018: Assassin's Creed Odyssey odhaľuje detaily v skvelom gameplay traileri

E3 2018: Assassin's Creed Odyssey odhaľuje detaily v skvelom gameplay traileri

Pozrieme sa konečne do obdobia starovekého Grécka. 

Ubisoft si prichystal pre nás skutočne zaujímavý záver konferencie. Dočkali sme sa traileru a gameplay záberov z novopripravovaného Assassin's Creed Odyssey. Tentokrát sa pozrieme do antického Grécka, na konflikt Sparty a Atén.

Nový Assassin's Creed prinesie ešte viac RPG prvkov do série. Prvým výrazným bude možnosť voľby postavy, za ktorú budete hrať. Hneď na začiatku hry dostanete na výber medzi Alexiom a Kassandrou. Postava, ktorú si vyberiete vás bude sprevádzať po zvyšok príbehu, nebude možné ju v priebehu hry zmeniť. Novinkou je aj možnosť voľby odpovedí v dialógoch. Môžete tak svojimi rozhodnutiami ovplyvňovať udalosti v hre.

AC Odyssey sa rovno predstavil aj v gameplay záberoch, ktorým dominovalo krásne prostredie a samozrejme combat. Počas bojov budete mať k dispozícií zlomenú kopiju Leonida, legendárneho kráľa Sparty, ktorá vám veľkou mierou pomôže a posilní schopnosti nielen v bitkách, ale pri stealthe. 

Assassin's Creed Odyssey zamieri na pulty obchodov 5. októbra 2018. 

Ubisoft zároveň odhalil zberateľské figúrky z Odyssey, kde nájdete niekoľko rozličných sošiek Alexia a jednu sošku Kassandry.

Zdroj: Ubisoft konferencia 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk