E3 2017: Ubisoft predstavil dve nové herné série

E3 2017: Ubisoft predstavil dve nové herné série

Ubisoft práve na svojej E3 2017 konferencii predstavil psychologický horor Transference a akčný pirátsky titul Skull & Bones.

Transference je VR hra, ktorá je výsledkom spolupráce medzi štúdiami SpectreVision a Ubisoft Montreal. Búra hranice medzi filmami a hrami a hráča prináša do príbehu o šialenom vedcovi, ktorý je posadnutý digitalizáciou ľudských spomienok. Vašou úlohou bude ujsť a zároveň preskúmať jeho spomienky, ktoré ukrývajú nejedno temné tajomstvo.

Skull & Bones je nová akčná série inšpirovaná námornými bitkami z Assassin's Creed 4: Black Flag. Nádejných pirátov prinesie do vôd Indického oceánu v časoch zlatej éri pritátov, kde budú s kamarátmi bojovať v 5v5 súbojoch proti AI alebo iným hráčom. Okrem co-op a multiplayeru ponúkne aj možnosť pirátiť sólo, je ale zrejmé, že táto hra je určená primárne pre viacerých hráčov. Skull & Bones ponúkne niekoľko rôznych režimov hrania a o zábavu sa postará otvorený svet, ktorý sa bude meniť na základe toho, čo hračí dosiahnú a takisto tu bude aj možnosť vybrať si vlastnú loď a následne ju detailne upravovať. Lode budu mať vlastnosti, ktoré poznáme z tradičných RPG: budú zameraná na boj z diaľky, niektoré budú obrnené viac, iné menej a nebudú chýbať ani ťažko vyzbrojené fregaty. Ukážky toho, čo všetko sa v hre bude dať robiť môžete vidieť na troch videách nižšie.

Vydanie Skull & Bones je zatiaľ plánované na jeseň 2018.

Zdroj: E3 2017

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk