E3 2017: bojujte ako Darth Maul, Rey alebo Yoda v Battlefront 2

E3 2017: bojujte ako Darth Maul, Rey alebo Yoda v Battlefront 2

Hoci nový Battlefront potešil fanúšikov Star Wars, veľa ľudí malo pocit, že tam niečo chýba. Ešte tento rok si ale budeme môcť zahrať Battlefront 2, ktorý bude mať 3krát viac obsahu.

Aby EA prinieslo hráčom všetko, po čom túžia, pozvalili si vývojári hry do svojho štúdia najlepších hráčov Battlefront 1 a s ich pomocou pracovali na vytváraní novej hry.

Na predstavení hry spolupracoval aj John Boyega, Finn zo Star Wars VII. Podelil sa o svoje nadšenie z toho, ako sa mu páči Battlefront 2 a porozprával niečo málo o obsahu, ktorý dostanú hráči zadarmo po vydaní hry. Pôjde o prístup na planétu Theed, ktorá bude centrom diania v nasledujúcom Star Wars filme The Last Jedi. Okrem toho sa hráči dočkajú po vydaní hry aj nových hrdinov, máp, zbraní a vozidiel, ktoré dostane každý vlastník Battlefront 2 zadarmo.

Battlefront 2 by malo hráčom okrem prežitia filmových udalostí ponúknuť aj nový, originálny príbeh, ktorý sa bude odohrávať medzi epizódami 6 a 7. Hra vychádza 17. novembra a predobjednať si ju môžete už teraz cez Origin. Cena je 59,99€ za štandardnú edíciu alebo 79,99€ za Elite Trooper Deluxe Edition.

 

Zdroj: E3 2017

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk