E3 2015: Do Heroes of the Storm pribudne hromada nového Diablo obsahu

E3 2015: Do Heroes of the Storm pribudne hromada nového Diablo obsahu

O oznámení rozšírenia Eternal Conflict pre Heroes of the Storm sme písali už pred niekoľkými dňami. Počas PC Gaming Show na E3 ale Blizzard ukázal hráčom trailer, ktorý má nalákať napríklad aj na dátum 30. júna, kedy expanzia vychádza.

Hráči sa môžu tešiť nielen na rozsiahlu novú mapu Eternal Conflict, nového hrdinu Butchera, ale aj na Skeleton Kinga a prvého Diablo support hrdinu, Monka. Monk je ešte v skorom štádiu vývoja, ale pár faktov je už známych. Bude veľmi pohyblivý support, hráči budú mať schopnosť skákať na spojencov a liečiť ich. Veľmi výnimočnou vlastnosťou bude ale schopnosť vybrať si na začiatku jeden z viacerých traitov - hráč si bude môcť vybrať, či sa chce viac zamerať na boj zblízka alebo podporu spojencov.

Skeleton King bude mať zaujímavý trait. Keď zomrie, na bojisku ostane jeho duch. Hráč ho bude môcť ovládať, spôsobovať poškodenie nepriateľom a skracovať si každým útokom čas smrti. Po uplynutí death timeru sa duch zmení späť na Skeleton Kinga. Jedna z jeho Hero abilít je Entom, ktorá uväzní nepriateľského hrdinu medzi stenami a dáva tak tomuto warriorovi silnú CC schopnosť. Druhou heroic abilitou je March of the Black King, ktorá vyzerá ako jeho kombo úder z Diablo 3. Nedá sa zastaviť a každým úderom si Skeleton King vylieči zranenia.

 

Zdroj: E3 2015, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk