BlizzCon 2017: Heroes of the Storm privíta dvoch drakov

BlizzCon 2017: Heroes of the Storm privíta dvoch drakov

Dračia sezóna v Nexe sa začína. 

BlizzCon priniesol nálož skvelých noviniek, ako ste si mohli prečítať na našom webe. Dočkali sme sa odhalenia novej hrdinky do Overwatch, novej expanzie pre World of Wracraft a tiež oznámenia klasických serverov WoWka bez všetkých expanzií. Na svoje si prišla aj free to play MMO hra od Blizzardu - Heroes of the Storm.

V tejto mulitplayer aréne sa začína dračia sezóna. Do hry postupne pribudnú Hanzo z hry Overwatch a dlho očakávaná Alexstrasza z WoWka. Dočkáme sa ich príchodu v novembri a v decembri. Blizzard si pre nás prichystal skutočne pekný úvodný trailer, kde si môžeme pozrieť súboj dvoch už spomínaných "drakov". 

Navyše do Nexu mieria aj iné veľké zmeny, ktoré postupne prídu v roku 2018. Matchmaking bude založený na výkone jednoltivých hráčov, dočkáme sa konečne voice chatu v hre, takže si konečne budeme môcť aj hlasno ponadávať na neschopných hráčov alebo pochváliť tých dobrých. :) Gameplay čakajú taktíež výrazné zmeny - lepšia kamera, upravený lane-ing, vylepšené mechaniky na bojisku. Samozrejme sa môžeme tešiť aj na nové skiny. 

Zdroj: Youtube.com 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk