World of Warcraft Classic je oficiálny server vanilla verzie World of Warcraft

World of Warcraft Classic je oficiálny server vanilla verzie World of Warcraft

Už žiadne nestabilné servery a pochybní admini.

Blizzard konečne vypočul náreky hráčov túžiacich po pravom a nefalšovanom World of Warcraft zbavenom všetkých datadiskových príkras a ohlásil World of Warcraft Classic, oficiálny server vanilla verzie World of Warcraft. Classic server je momentálne stále vo vývoji.

World of Warcraft sa od svojho vzniku neporovnateľne zmenil a radikálne zmeny začali už hneď s prvou expanziou The Burning Crusade, v ktorej Blizzard pozmenil mnohé aspekty ako štatistiky, klasy, schopnosti, či kúzla. Každá expanzia vzala z vanilla verzie svoju časť až sa pôvodný obsah World of Warcraft nadobro stratil. Hráčom sa to nepáčilo a už od prvých chvíľ vytvárali svoje vlastné servery s pôvodnou verziou, no tie Blizzard rad radom búral ako domček z karát.

To všetko je dnes už iba minulosťou, pretože World of Warcraft Classic je presne tým, po čom fanúšici WoWka túžili už viac ako dekádu. Môžeme debatovať, prečo s tým Blizzard prišiel až teraz a hľadať dôvody, prečo podstúpil tak radikálnu zmenu, no to by vlastne nevyriešilo nič. Oficiálny vanilla server je už čoskoro tu a tak sa z toho tešme.

Zdroj: Polygon

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk