WarCraft film: Herci a strany, za ktoré pozdvihnú meč či kladivo

I keď je dátum premiéry pripravovaného WarCraft filmu naplánovaný až na marec 2016, informácie, respektíve skôr špekulácie okolo neho sa premieľajú viac než často a bolo tak aj jasné, že zmienka o ňom na tohtoročnom BlizzCone určite padne. Dokonca viac než len zmienka – návštevníci akcie sa mohli pozrieť na samotnú upútavku filmu, ktorému bol venovaný aj hodinový diskusný panel. Bohužiaľ vás budeme musieť hneď sklamať, pretože záznamu z krátkej ukážky ani panelu sa, s najväčšou pravdepodobnosťou, nedočkáme.

Súhrn z BlizzConu 2014: Uvítací ceremoniál a zoznam ohlásených noviniek

Kto sa na hernej scéne aspoň trochu pohybuje, vie, že tento víkend sa niesol v znamení Blizzardu, konkrétne ich akcie BlizzCon 2014, každoročnej udalosti venovanej titulom tejto spoločnosti. Tá nám už piatok oznámila poslednú kampaň do druhého Starcraftu, ďalšiu expanziu kartového Hearthstone a predstavenia sa dočkala aj nová značka Overwatch. Pokiaľ ste nestihli uvítací ceremoniál, pod týmito riadkami to môžete napraviť, pričom sa môžete pozrieť na zoznam všetkých noviniek z tejto udalosti.

The Lost Vikings priplávajú do uzavretej bety Heroes of the Storm

Inovatívny MOBA titul Heroes of the Storm je v technickom alfa testovaní už viac ako 8 mesiacov, počas ktorých nám ukázal, že je dostatočne silný a schopný si ukrojiť z koláča, donedávna patriacemu len LoL-ku a DOTA 2. Blizzard je s titulom a ohlasom naň naozaj nadmieru spokojný, čo nám dokazuje aj oznámením skorej uzavretej bety, ktorej brány sa otvoria 15. januára. A čo všetko so sebou prináša?

Goblins vs Gnomes: Tak znie nové rozšírenie pre Heartstone

Posledné a zároveň aj prvé rozšírenie do kartovej hry Hearthstone: Heroes of WarCraft s názvom Curse of Naxxramas priniesol zaujímavé singleplayerové výzvy, s ktorými tiež rozšíril balík všetkých kariet o pekných 30 kusov. Včera však Blizzard oznámil rozšírenie ďalšie, a to Goblins vs Gnomes, ktorý, ako názov jasne naznačuje, vyobrazí konflikt medzi týmito, nebojíme sa povedať, až vtipne poňatými rasami. Čo sa týka samotných kariet, tých rozšírenie prinesie až 120 úplne nových.

Blizzard oznámil Overwatch, sci-fi FPS v štýle druhého Team Fortress

Fanúšikovská základňa okolo hier od Blizzardu prežíva tieto dni také predčasné Vianoce. O firme je totiž známe, že nad nejakými E3-mi alebo Gamescomami len zväčša mávne rukou, a to svoje si povie až na akcii BlizzCon, ktorý sa odohráva práve v týchto dňoch. Odbitím včerajška už štúdio stihlo oznámiť novú expanziu do kartového Heartstone, priblížilo tretiu kampaň do druhého Starcraftu, tentokrát s podtitulom Legacy of the Void, a taktiež ozrejmilo, čo presne sa skrýva za špekuláciami s názvom Overwatch.

Foo Fighters na Blizzcone!

Už čoskoro sa bude konať tohtoročný Blizzcon (21.-22. október), ktorý od svojho počiatku prešiel výraznym vývojom a zmenil sa na prestížnu mega show, na ktorej si pre nás Blizzard prichystá vždy nejaké to prekvapenie. Do programu sa zaradili už aj hudobné vystúpenia, pričom sa nejedná o žiadne béčka. Za pravdu mi dáva aj tohtoročný hosť, ktorým nie je nik menší ako slávna rockerská skupina Foo Fighters.

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk